Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Патріарх Варфоломій запросив Епіфанія на отримання Томосу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Вселенський патріарх Варфоломій запросив митрополита Епіфанія до Стамбулу для отримання Томосу. Про це прес-служба Константинопольського патріархату інформує у Facebook.

"Вселенський патріарх Варфоломій запросив його блаженство Епіфанія виголосити божественну літургію на Фанарі (район Стамбула, де розташована резиденція Вселенського патріарха, - ред.) на великому святі Богоявлення та доставити йому Томоса створення нової сестринської Автокефальної Церкви", - йдеться у повідомленні.

У християн західного обряду Богоявлення щорічно святкується 6 січня (за григоріанським календарем), у християн східного обряду - 19 січня (за юліанським календарем).

 

 

Вчора ввечері під час свого виступу на Софійському майдані президент Петро Порошенко повідомив про заплановану на січень 2019 року свою спільну з Епіфанієм поїздку за Томосом.

Наші інтереси: 

Народження нової Православної Церкви в Україні.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи