Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Олена Зеркаль: Завжди існує активна меншість. На цю меншість я й розраховую

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Олена Зеркаль продовжує створювати Центр розвитку людського капіталу. Об'єднання українців навколо спільної ідеї може забезпечити суверенітет і цілісність країни. В основі цього мають бути спільні цінності та спільна філософія. 

Серед спільних цінностей Олена Зеркаль визначила свободу, гідність і незалежність. Але незалежність не в абстрактному розумінні, а в сенсі самовизначеності. Незалежність має бути в дуже конкретних речах.

"Завжди існує активна меншість. На цю активну меншість я й розраховую. На людей з критичним мисленням, які розуміють, що побудувати країну – це не тільки нагодувати всіх і підвищити рівень життя. Це – щоб Україна відбулася як держава. 

Вона вважає, що найбільшою загрозою для України є навіть не РФ, а зростання ненависті у суспільстві.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що керувати державою мають люди з критичним мисленням, для яких цінності вище, ніж потурання плебсу.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

світ тримається на п’ятьох речах: знаннях мудрих, справедливості великих,молитвах праведних, мужності хоробрих та правителі, якому відоме мистецтво владарювання