Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 9
  • Переглядів: 10

Нуль — це центр і основа Періодичної таблиці хімічних елементів

Згідно з астрологічним вченням,  протилежність у колі має вплив і взаємодію, так як  у  фізиці - це полярність чи  магнетизм. Тому подане коло періодичності хімічних елементів гарно показує, в якому секторі найбільше проводились дослідження і які елементи відкрили. Працювали в секторі цифри 3, що відобразилося в секторі цифри 8 і там знаходяться благородні метали - паладій, платина.

Сьогодні майже кожна людина в світі працює на очищення від спотворень, дожилися. Виявляється, що знання і відкриття вчених постійно, через деякий час, фальсифікувалися. Існуюча система, в якій ми живемо, є антигуманною, злою і ворожою для нас. Ці слова я доведу науковим фактом таблиці Менделєєва.

Дякую всім активним людям, які розкопують, пишуть, показують і розказують про те, що було спочатку і що зробили потім ті, хто придумав гроші. Ми допомагаємо один одному побачити правду, набираємо знань і даруємо іншим ці знання. Даруємо всім, бо і нам даруюють, творимо світ на даруванні і будуємо інший світ.

Вченими минулого століття записана програма:

                    20 вік- Майбутнє це:

енергетика без топлива,    електрика без проводів,

  транспорт без коліс,         економіка без банків,

   країни без кордонів,       суспільство без партій,

    влада без діячів,             медицина без ліків,

                     космос без білетів.

Оце подивилась і послухала відео про фальсифікацію Періодичної Таблиці Д. Менделєєва, де активісти виявили, що з  попередньої Періодичної Таблиці вилучили елементи  групи нуль. Спочатку нулеву групу  переставили, потім замінили, перекрутили і  надалі нуля не стало.

  Колишня таблиця Д. Менделєєва спонукала діяти, адже він показував, що все починається з Нуля. Нижчеподана таблиця зображена на стіні в м. Петербурзі  сто років тому.

Ньютонієм він назвав першоречовину утворення усього, а коронієм назвав газ, який започатковує перший період таблиці. Ньютоній набагато легший від маси атома Водню.

Менделєєв писав: “...що частинки й атоми найлегшого елементу, здатного вільно рухатися усюди, мають вагу, близьку до однієї мільйонної частиці ваги водневого атома, і рухаються з середньою швидкістю, недалекою від 2250 кілометрів на секунду“.

Сучасна комп'ютерна таблиця “Електронна конфігурація атомів Періодичної системи” стала базою для утворення і розміщення хімічних елементів у нижчеподаній новоствореній Періодичній спіралі.  Присутній порядок електронів, що утворюють хімічні елементи, дали можливість зрозуміти важливість інертних газів, які впливають на властивості інших хімічних елементів.  В таблиці конфігурації видно, що саме інертні гази створюють періоди, і від них утворюються інші хімічні елементи, міняючи кількість електронів.  Є очевидним, що  інертні гази дають початок періодам хімічних елементів і  підтверджують те, що Менделєєв сто років тому мав рацію, розпочавши формування таблиці з Нуля.

Попередня  схема  (  стаття Новий календар несе вічність на Землю) про утворення нового календаря епох,  який починається від Нуля, застосована також  для  Періодичного групування хімічних елементів.

Нулевий елемент дехто називає Ефіром.  Д. Менделєєв відкрив взаємозв'язок субстанції хімії і субстанції Ефіру, а саме: частинки Ефіру формують молекули, ядра, електрони і т.д., але в хімічних реакціях не беруть участі. Ефір -це першоцеглинки в будові матерії. Ця речовина має розмір, як 10 в мінус  від 1 до 100 степенів. Це є вимір довжини, вимірюється в метрах,  мм, мікро, нано і т. д.  в зменшеному вимірі протилежності.

Згідно з астрологічним вченням,  протилежність у колі впливає і взаємодіє ,так як у фізиці - полюсність, магнетизм. Тому подане коло періодичності хімічних елементів гарно показує, в якому секторі найбільше проводились дослідження і які елементи відкрили. Працювали в секторі цифри 3, що відобразилося в секторі цифри 8 і там знаходяться благородні метали - паладій, платина.

Найдивововижніше, що в секторі 9 нема жодного елементу. Цей сектор є важливим, бо здійснюється перехід в інший період. Щоби зробити цей перехід потрібно працювати в секторі цифри 4, яка відзеркалить сполуки до цифри 9. Дійшовши знаннями до сектора цифри 5, ми впливаємо на нулеву групу першоелементу Нуля-Ефіру і зароджуємо новий період.

 Надалі виявляється така закономірна містика, що все коло проходити на треба, достатньо вивчити півкола, бо з сектора цифри 5  здійснюється релігія, вертикальний зв'язок  знизу вверх.   Ось таким цікавим є П'ятий елемент чи П'ятий сектор. Існує фантастичний фільм “П'ятий елемент”, в якому показується, що чотири стихії не взаємодіють без п'ятого елементу.  Якщо порахувати, то  цифра 5 є більшою половиною кола, адже коло закінчується на цифрі 9, це значить, що задіяно  більше 50% .

 Ефір- це посередник між світами, світовий ефір- це субстанція кожного хімічного елемента, а значить і всякої речовини, це - Абсолютна істинна матерія, елементоутворююча Сутність.  Ньютоній чи  ефір cучасні вчені  назвали нейтрино чи фотон і цим елементом безмежно наповнене наше повітря.

Виділяючись у вузлах нервової системи, цей елемент являється причиною виникнення біотичної здатності людини. Це є здатність управляти матерією, за допомогою нервових потовщень чи зміщень в мозку людини. Існують люди біотики, тільки не всі раси можуть мати такі властивості, біотичні здібності представників більшості рас є слабкими. Сила біотичних умінь залежить виключно від ментальних навиків концентрації.  Біотика відбилася на культурі та науці, ставши її основою. Дивовижна електронна хімія твориться в нашому організмі. На малюнку  зображено вплив магнітної енергетики на тіло людини і показано, що дивопоєднання  різних полюсів дійсниться в нирках людини.

 З малюнку також   розуміємо  значення половини кола.Так прийшла розгадка ключа Меркурія з двох зміїв, чи братів-близнюків, де один брат був безсмертним.  Виявляється, що одна сторона людини є безсмертною, а інша смертною.  З лівої сторони людини находиться серце, яке є незалежним від інших органів і воно працює від електронів фотону Сонця, від тих нейтрино, що ми називаємо ефіром. ( Чомусь ту половину, де є серце, називають лівою стороною, може треба навпаки). Якщо ми дивимось на коло, то це буде з правої сторони, звідки рухається початок чисел за часовою стрілкою.  Значить для безсмертя людини  треба поєднати дві енергії, адже людину наполовину розділити не можемо.  Меркурій діє в цифрі 3,  зароджує новий зародок, птаха, який літає.