Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Новий календар несе вічність на Землю

Грізним громовим богом був Зевс- Юпітер, всі його боялись і поклонялись. Богиня  Гея-Юнона, в одних міфах, була одружена з Юпітером , а в інших, вона відкинула народженого сина Вулкана подалі, бо він був  спотвореним і кривоногим. Якщо глянемо, на знак Стрільця, то видно, що в нього криві ноги, це його лук. Стрілець  свою стрілу направляє вверх, таким чином він перескакує з одного часу в інший, розриває зодіакальне  коло і утворює інше. Отже, Земля Зевса-Вулкана породила і відкинула з метою, що він у свій час зробить важливу справу.

Дивлячись на єгипетські стародавні символи, я не могла зрозуміти, що за знак тримають в руках і Венера, і колишня шумерівська Нінмах, і бог Тот. Нарешті це можна пояснити. В моїй попередній статті, де Меркурій розриваає коло появився саме цей стародавній символ-знак, півколо з лінією рівноваги.

Він нагадує наш зодіакальний символ Терезів. Отже, коли Меркурій в знаку Діви розірвав коло, то за ним слідує, в своїй послідовністі, знак Терези .

А знаком Терези управляє Венера, тому вона і тримає цей символ в руці. Значить ми на правильному шляху шукання безсмертності. Поява розриву кола Меркурієм  подана  в статті http://Кінець патріархальним церквам, творимо матріархат. Про знак Терези  в міфах говориться, що буде зважуватися серце людини, а тоді направлятиметься  душа людини чи вверх, чи вниз. Видатний  фізик  Б.Болотов визначив, що наше серце б"ється  під впливу електронів Сонця, і  їжа не має жодного впливу на його роботу.                Схема-1

      Надалі підказка прийшла від того, що 7 тис років до н.е. у фараонів було дев'ять зодіаків. Про це я взнала, знову дякуючи вченому-фізику м. Києва Б. Болотову. Він висловився, що є дев'ять причин хвороб у людини, які перерахували фараони в своїх записах, і з його слів, фараони жили по 5 тис. років. Він зумів перекласти  цей стародавній папірус.

Оскільки при розірванні  12 -зодіакального кола  утворилися цифри  дев'яти знаків,  то  утворюється нове коло за часовою стрілкою. І це нове коло має 10 знаків зодіаку, адже знак Риб є "дзеркальним" відображенням. На схемі показано зодіакальний цикл  кола місяців року  по новому календарю, з яких планет починається і закінчується вплив  на Землю.   Це такий скачок показу місяців, а пояснення слідує далі.   Схема-2

 Співпадає з вченням книги Єноха, бо богів він бачив на десятому небі. Подумати про календар спонукала також  почута інформація, яка просувається  з ідеєю добавити ще тринадцятий місяць в рік. Знаючи, що дроблення- це  розсіювання і носій смерті, можна догадатись, що фараони мали правильніший шлях, цілісніший.

 Поєднуємо цифри від 1 до 10 або від 0 до 9- всеодно 10 цифр.  Нове коло зодіаку утворилось методом згортання розірваного кола: низ попереднього кола піднявся догори за часовою стрілкою, а верх цього кола розвернувся за часовою стрілкою, утворюючи паралельне коло. Утворилася спіраль, яка дає натхнення в тому, що спіраль є універсальним Законом Галактики.

Цікавим є те, що кожному знаку зодіака відповідає місяць року і при утворенні нового циклу  зимові місяці віддаляються від Землі в друге паралельно-концентричне коло, утворюючи  спіраль.  Зимові місяці перенеслись в інший час, наш рік починається березнем і закінчується груднем, залишились ближні планети навколо. Я не астролог, я складаю частинки знань докупи, тому  все  можна удосконалити за цим універсальним  принципом. Свої знання я брала з міфів, розповідей астрологів, археологічних досліджень вчених шумерської культури та інших джерел. Побачивши багато сучасних та колишніх спотворень і перевернень я шукала істину. Бачимо, що утворений годинник має 10 відміток, цифра 0 і 10 це є вплив однієї планети, тільки в різних колах чи різному часі. Завершальний знак зодіаку, знак Риб, є хатою смерті і утворення зародку.          Схема-3

 Знак несе двоякість Риб, одна риба пливе навпроти іншої, тобто одна іде в течію зменшення простору, мікробудови, а інша в збільшення, в космічний  простір. Символом Риб є вода, в якій зароджується  життя. Тут все співпало з планетою Нептун, і можна згадати про прибульців, які описує З. Ситчин. В шумерських поемах був Енкі, який створив людину і спочатку він був паном землі, але надалі прибув Енліль і Енкі втратив владу, вони щось там  не поділили.  Енкі являвся богом Нептуном, їздив по болотах. На  даному малюнку зображення риб є в правильному напрямку: верхня -вверх за часовою стрілкою, а нижня -вниз. Бо багато інших зображень знаку Риб не відображають істини.

Дивлячись на риб, прийшло розуміння, чому Болотов доводить, що регенерація органів твориться з мертвих клітин, що мертві клітини є будівельним матеріалом для нових і тому опухолі, нариви, обмороження- все це є базою для зародження нового і пошкодження видаляти не треба, а треба регенерувати, відновити.

Одночасно хочу звернути увагу на те, як взаємодіють числа на вищеподаній на схемі-3. Всі вони  розміщенні так, що складають в сумі 10.

Грізним громовим богом був Зевс- Юпітер, всі його боялись і поклонялись. Богиня  Гея-Юнона була одружена з Юпітером в одних міфах, а в інших, вона відкинула народженого сина Вулкана подалі, бо він був  спотвореним і кривоногим.

Якщо глянемо, на знак Стрільця, то видно, що в нього криві ноги, це його лук. Стрілець  свою стрілу направляє вверх, таким чином він перескакує з одного часу в інший, розриває зодіакальне  коло і утворює інше. Отже Земля Зевса-Вулкана породила і відкинула з метою, що він в свій час зробить важливу справу.

По схемі кола  видно, що Юпітер є поряд з Нептуном, але не з'єднується з ним .  Юпітер дає  можливість переродження Нептуну і так утворюється цифра 10. Нептун в першому колі є стихією води, зародженням життя (астралом), а в другому колі є стихією землі, утворив матерію. Коли астролог Ю.Тілець говорив, що ми пізнали тільки цифру 2, то на вищеподаній схемі видно, що   цифра 12 знаходиться з зоні цифри 2 . Придивіться до цього знаку Козерога і побачите, що це є відзеркалена знизу цифра 2. Це ще раз підказує, що шлях по спіралі вірний і Сатурн стоїть на своєму місці.