Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Новий транш МВФ в розмірі 1,4 млрд. дол. зарахують до золотовалютних резервів України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міжнародний валютний фонд перерахував Україні перший транш в рамках нової кредитної програми stand-by у розмірі 1,4 мільярда доларів. Кошти уже зараховано до міжнародних валютних резервів, повідомляє Нацбанк.

“Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень (близько 1,4 млрд дол. США) від Фонду, міжнародні резерви України зросли до 20,1 млрд дол. США станом на 21 грудня 2018 року”, — повідомляють в НБУ.

Найбільше за 5 років

Зазначається, що завдяки перерахуванню траншу МВФ, обсяг міжнародних валютних резервів України досяг максимального за останні 5 років значення — 20,1 мільярда доларів. Востаннє такий рівень міжнародних резервів був зафіксований у січні 2014 року.

Як відомо, Рада директорів МВФ затвердила нову кредитну програму для України 18 грудня та ухвалила рішення про виділення першого траншу на 1,4 мільярда доларів.

Навіщо потрібні ці гроші?

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

Новий транш МВФ зарахують до золотовалютних резервів України. Їхнє зарахування дозволить уряду розрахуватися у пікові періоди виплат за державним боргом, які припадуть на початок 2019 року.

Джерело

Наші інтереси: 

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Береш на час чужі гроші, а віддавати доводиться свої і назавжди...Кредити, щоб заплатити за попередні кредити... Прямо колесо Сансари по-українськи...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Федько.

Нам дуже не вистачає фахового, неупередженого і незаангажованого економічного аналізу, щоб знати чи потрібні нам транші МВФ і як вони використовуються. Тоді стане ясно, звідки у олігархії гроші і як працює економіка корупції.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Усі борги будуть списані в ході загострення війни за Гартленд і відкриття Штатами нового ленд-лізу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!