Важливість: 
3
Новий транш МВФ в розмірі 1,4 млрд. дол. зарахують до золотовалютних резервів України

Міжнародний валютний фонд перерахував Україні перший транш в рамках нової кредитної програми stand-by у розмірі 1,4 мільярда доларів. Кошти уже зараховано до міжнародних валютних резервів, повідомляє Нацбанк.

“Завдяки надходженню на суму 1 млрд спеціальних прав запозичень (близько 1,4 млрд дол. США) від Фонду, міжнародні резерви України зросли до 20,1 млрд дол. США станом на 21 грудня 2018 року”, — повідомляють в НБУ.

Найбільше за 5 років

Зазначається, що завдяки перерахуванню траншу МВФ, обсяг міжнародних валютних резервів України досяг максимального за останні 5 років значення — 20,1 мільярда доларів. Востаннє такий рівень міжнародних резервів був зафіксований у січні 2014 року.

Як відомо, Рада директорів МВФ затвердила нову кредитну програму для України 18 грудня та ухвалила рішення про виділення першого траншу на 1,4 мільярда доларів.

Навіщо потрібні ці гроші?

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

Новий транш МВФ зарахують до золотовалютних резервів України. Їхнє зарахування дозволить уряду розрахуватися у пікові періоди виплат за державним боргом, які припадуть на початок 2019 року.

Джерело

Наші інтереси: 

Черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка