Важливість: 
5

Категорія:

Новий банківський рахунок AR25.ORG: вищий простір подій, оновлена техносфера, магія грошей

Які твої зацікавлення, така й твоя енергетика. Дослідження теми фізичного безсмертя піднесло спільноту Народного Оглядача у вищий простір подій. Це відчувається як поліпшення злагодженості в роботі, зменшення метушні, посилення яснобачення і впевненості у власних силах.

161015kartkavsesvitu.jpg

Хай живе банк променистого Всесвіту!

Робота з Живим Словом виявила прямий зв’язок між станом людини і станом її оточення, в тому числі технічної інфраструктури. Так, при переході на вищий енергетичний рівень неодноразово спостерігалися випадки масового перегорання не лише «тонкої» техніки (комп’ютерів, смартфонів), а й «грубішої» електротехніки, і навіть будівельного обладнання (болгарок, насосів, дрилів).

Причиною є те, що якісніший простір подій потребує якіснішої техніки. То ж якщо людина добровільно не позбувається невідповідної техніки, то вона просто виходить з ладу. І тоді доводиться її оновлювати «у примусовому порядку».

Проте цей зв’язок має і зворотний ефект: підвищення якості навколишнього середовища сприяє підвищенню енергетики людини і піднесенню у простір позитивніших подій.

Звідси практична рекомендація: для поліпшення свого внутрішнього стану очищуй навколишній простір і позбувайся речей, якими не користуєшся. Звільнене місце хай займе інша техніка, з якою тобі цікаво. Бог-егрегор  техніки любить, щоб вона постійно працювала, а не лежала десь у шафі.

Якщо вона не працює в тебе – хай працює у твого однодумця. Хто любить свою техніку, той дає їй можливість працювати. Полюби техносферу – і вона полюбить тебе.    

Позбутися речей, якими не користуєшся, і отримати нові можна за допомогою взаємного обміну, адже те, що є старим для одного, для іншого є новим і дуже цікавим. Для цього на сайті «Народного Оглядача» працює Служба здійснення бажань – система облікованого дарування. Така собі брахманська торгівля: дарування, яке відбувається в обмін на соціальну енергію вдячності – Галію.     

Магічне оновлення середовища можна здійснювати і на символічному рівні, наприклад, змінюючи свій ігровий псевдонім чи аватар, вдосконалюючи інтернет-сторінки чи паролі доступу тощо.

Ще один рішучий крок у цьому напрямку – зміна банківського рахунку, адже це точка входу грошової енергії. Саме це ми здійснили для нашого сайту: 14 жовтня 2016 р. відкрито нову банківську картку для отримання грошових дарів на розвиток «Народного Оглядача».

Новий номер карткового гривневого рахунку в Приватбанку: 4731 1856 1099 7030.

З цього рахунку відбуватиметься винагорода групи розвитку нашого проекту.

І хай зрадіє Всесвіт!

Ось цікавий результат: Як колективна молитва прискорила роботу сайту Народний Оглядач

Наші інтереси: 

Гармонізуємо себе і навколишній простір, рухаємось до самодостатності.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка