Наші плани на 2015 рік: ідеологія, організація, технологія

Радіймо, арії! У перші дні арійського нового року 22–25 березня треба ставити перед собою завдання на новий рік. Саме цим ми зараз і займемося. 

150223_brahman.jpg

Брахмани долають будь-які перешкоди!
Брахмани долають будь-які перешкоди!

Головна мета нашого стартапу в 2015 році – формування української нації нового циклу, яка засновує власну державу Третій Гетьманат. На нинішньому етапі процес націотворення ми здійснюємо на нашому сайті у вигляді етномережі, яка структурується на групи.

Ідеологія

Ідеологія націотворення називається еконаціоналізм (див. інші статті з цієї теми). Дієвість цієї ідеології в тому, що вона має метафізичне і релігійне ядро – аріянство. Завдяки йому еконаціоналізм набуває якостей магічного націоналізму.

У 2015 році треба завершити формування основ ідеології і сконцентрувати її у книзі «Третій Гетьманат: основи магічного націоналізму».  

Для поширення нашого світогляду та ідеології просуваємо наш сайт, поширюємо книгу Арійський Стандарт (2014) і готуємо серію телепрограм разом з каналом громадського телебачення ТБ-7. Серед іншого, це буде серія програм «Школа Живого Слова» (масове навчання самозціленню), «Подвійне дно» (обговорення фільмів, які мають прихований езотеричний сенс), «Про контра» (дискусії з експертами), «Арійський Стандарт» (обговорення розділів книги).   

Організація

Успішне просування ідей дозволяє розширити коло акціонерів нашого сайту – етнічних українців цілого світу. Для заснування держави нам треба зібрати 100 тисяч акціонерів (10 кошів, 100 полків, 1000 сотень). Це треба зробити до кінця року. Час грає проти нас.

Для розширення кола учасників розвиваємо систему внутрішньої торгівлі Ярмарок. Її сенс у тому, що кожен акціонер має свою інтернет-крамницю і може торгувати будь-якими товарами за допомогою системи енергообміну Галія.   

Технології

Йдеться про програмно-інформаційне забезпечення націотворення. Передусім треба реалізувати проект ТГ-онлайн. Також треба створити софт для голосувань галами. Ми його найперше застосуємо для телепрограми «Про контра» – акціонери ТГ матимуть можливість оцінити переконливість експертів та опонентів.

Магічний імпульс

Для реалізації зазначених завдань 22 березня 2015 року в Києві 16 акціонерів ТГ здійснили колективне читання форми Живого Слова №22 «Новий день». 

Отже, головні завдання 2015 року сформульовані та освячені.

Творимо! 

Опитування

Головні завдання стартапу Третій Гетьманат у 2015 році

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка