Важливість: 
5
Нація-25: структура, ідеологія, символіка, перспективи (+аудіо)

Сенс виборів 2019 року не втому, щоб змінити курс держави, а в тому, щоб сформувати українську етнічну націю нового циклу.

malynovyy-3.jpg

Слава Перемозі!
Слава Перемозі!

Аудіоверсія статті: Нація-25: структура, ідеологія, символіка, перспективи

Реальна структура суспільства

Перший тур президентських виборів виявив вертикальну інформаційну структуру суспільства:

16% – «самостійні» (критично мислячі, підтримали Петра Порошенка);

42% – «довірливі» (схильні довіряти словам,  підтримали популістів);

30% – «емоційні» (довіряють «картинкам», підтримали Володимира Зеленського);

12% – «етнічні росіяни» (інстинктивно орієнтовані на Москву, підтримали Юрія Бойка).

У другому турі відбулося змагання етнічних ідентичностей.

25% підтримали українця Порошенка. Це значить, що до 16% «самостійних» приєдналися «довірливі» та «емоційні» – носії української етнічної самосвідомості, тобто українці зі здоровим етнічним інстинктом.

73% підтримали єврея Зеленського. До цієї групи увійшли етнічні росіяни, євреї, а також українці з ослабленим або відсутнім етнічним інстинктом. У цих українців негативне ставлення до Порошенка виявилося сильнішим за етнічний інстинкт «свій–чужий». У максимально чіткій дихотомії «компетентний українець – некомпетентний єврей» вони обрали етнічно чужого.

Політична і етнічна нація

Народ – це соціальний організм, який відрізняється від інших унікальним комплексом якостей і спроможний його відтворювати у нащадках.

Народ може перебувати в стані аморфного етносу і структурованої нації. Нація – це етнос, який усвідомив себе політичною одиницею. Нація – це політично організований етнос.

Сучасна Україна – це спільнота людей різних етносів, об’єднана спільним громадянством. Для позначення такої спільноти використовується штучний термін «політична нація». Сама назва вказує на те, що йдеться не про націю в первинному, істинному сенсі цього слова. Йдеться про різнорідне населення держави.

Термін «політична нація» – це як «морська свинка», яка і не свинка, і не морська. Це не нація, тому що підвладне державному апарату населення не є організованим етносом. Це утворення не політичне, тому що участь людей у політичному житті підмінена голосуванням за незнайомих людей раз на кілька років.  

Народження нації

Справжня нація народжується на наших очах. У другому турі виборів Порошенка підтримала вся етнічна вертикаль – «самостійні», «довірливі», «емоційні». 22 квітня 2019 року під час мітингу біля адміністрації Президента цей етнос подякував президенту Петру Порошенку і підтримав його намір залишитися в політиці. Була висловлена мета, щоб через рік нинішній президент знову очолив державу.

Йдеться про формування політичної партії, потужне входження в парламент і обрання Порошенка прем’єр-міністром. Надзавдання Руху-25 – формування конституційної більшості і перебудова всього суспільно-політичного устрою. Формування держави шляхетних людей. 

Відтак маємо етнос, який усвідомив свої політичні цілі, – а це вже нація, принаймні протонація, тобто нація на етапі формування.  

22 квітня було засновано перше свято нової нації – День Подяки. Це свято вдячності лідерам. Якщо «політична нація» ненавидить будь-яку владу, то етнічна Нація-25 її формує, плекає і підтримує.

Вдячність – це риса шляхетних людей. У День Подяки відбулося народження нації шляхетних українців. Нації в істинному сенсі цього слова.

Одразу ж почалося осмислення українцями того, що відбулося, і пошук форм самоорганізації. Не важко здогадатися, що це буде масовий рух середнього класу. Він оформиться в політичну партію, а для її  становлення необхідні ідеологія і символіка.

Ідеологія націоналізму

Ідеологія – це світогляд, пристосований до практичного використання. Очевидно, що ідеологією новоствореної нації буде націоналізм. Як він офіційно буде називатися – покаже час, адже різновидами націоналізму є і консерватизм, і національний солідаризм, і республіканізм.

Оскільки новостворений рух володіє високою концентрацією освічених, творчих, раціонально мислячих людей, то відбудеться дружня змагальність ідеологічних проектів, їх синергетична взаємодія і формування загального націоналістичного вектора.

Прапор Перемоги

Символіка – це сконцентрований світогляд. Відтак слід очікувати різних пропозицій щодо символіки. Понад те, в процесі розгортання руху на різних етапах може бути різна символіка.

Перша пропозиція, яка з’явилася одразу ж, – малиновий козацький прапор з числом 25 у білому колі.

Малиновий колір символізує одухотворену активність. Як відомо, фіолетовий є кольором духовності, а червоний – соціальної активності, пасіонарності. Малиновий колір є поєднанням фіолетового і червоного, тому це одухотворена пасіонарність.

Біле коло символізує організацію світлих, святих, шляхетний людей.

25 – це не лише відсоток прихильників Порошенка. Згідно з європейською традицією, 25 – це число Перемоги, а в езотериці – число боголюдської реалізації. В давнину найсильніші лікувальні засоби робили з 25 компонентів. Найпотужніші магічні ритуали здійснювали 25 священиків. 25 грудня – день народження Сина Божого.   

Багатьом дуже сподобався Прапор Перемоги, проте у частини «руху 25%» виникло застереження: «А чи не занадто це яскраво і радикально?»

Тут є кілька суттєвих міркувань.   

По-перше, для початкового розгортання руху необхідно перш за все привернути до нього увагу. А для цього символіка має бути максимально радикальною, демонстративною, відвертою. Врешті-решт, це перший крок правильного маркетингу: 1) привернути увагу, 2) зацікавити, 3) переконати. Якщо не вдалося привернути увагу, то все інше просто не має сенсу.

По-друге, треба розуміти, що основу Нації-25 складають люди помірковані, консервативні, зрілі, не схильні до екстремізму. Для розширення руху необхідна символіка, яка б зацікавила молодих людей, а молодим подобається романтика, пригоди, драйв. Нація має перспективи лише тоді, коли її підтримує молодь. Відтак символіка консервативного руху має бути максимально яскравою і орієнтованою передусім на молодих.

На кожному етапі формування Нації-25 символіка може змінюватися відповідно до внутрішніх і зовнішніх обставин. Тому потрібно багато різної символіки, щоб у різних ситуаціях висувати найактуальнішу.    

По-третє, що гострішою буде критика символіки, тим успішніше поширюватиметься інформація про Націю-25. Активними критиками згаданої символіки вже виступили активісти псевдонаціоналістичної «Свободи» і прихильники Зеленського. Критика символіки виступає в ролі антитези, яка лише сприяє розгортанню Тези. «Хто нам заважає, той нам допоможе».

Першочергові завдання

1. Знайомимося зі своїми, формуємо тусовки, клуби, громади, проекти.

2. Розробляємо і обговорюємо пропозиції щодо ідеології.

3. Творимо якомога більший масив символіки, мемів, плакатів, карикатур та інших форм просування ідеї нації шляхетних людей.

Хай живе новий Український світ!

Продовження: 

Три кроки для поліпшення виборчої системи і захисту від масового психозу

Три етапи новітнього націотворення: світогляд, дуальні знайомства, організація в демоси

«Козаки» і «свинопаси»: що насправді відбулося на виборах і як діяти далі

Американський форсаж: постіндустріальний перехід України відбудеться під протекторатом США (+аудіо)


В тему: 

Другий тур виборів прискорює консолідацію українців

Результуючий вектор: перевертання Проекту ЗЕ – футурологічний прогноз 2019

Нація-25 твориться як масовий рух українського середнього класу

Кінець «Свободи»: підтримка «Проекту ЗЕ» поховала майбутнє цієї політсили

Чому Кремль не готує подарунків Зеленському. Інтерв'ю з Ігорем Каганцем

Число 25 можна вважати формулою сучасного українського націєтворення

Динаміка розгортання Українського Раю просто зашкалює

Основи магічного націоналізму

Україну врятує тільки масовий рух середнього класу – Тарас Возняк

Український середній клас переможе тоді, коли заговорить українською

Наші інтереси: 

Творимо новий Український світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка