Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нацбанк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів

Спецтема:

Національний банк Білорусі з 1 липня виводить російський рубль зі складу золотовалютних резервів і повністю переходить на міжнародні стандарти при розрахунку.

З 2004 року Нацбанк публікував показники резервів, розраховуючи їх відразу за двома методиками: національною і спираючись на стандарти МВФ. Національні стандарти включали до складу резервів не тільки російський рубль, але і дорогоцінні камені і метали, що не належать до монетарного золота.

Перехід на міжнародні стандарти, як йдеться в заяві регулятора, допоможе удосконалювати управління золотовалютними резервами, а також досвід, отриманий під час участі в Програмі з консультування та управління резервами Світового банку, рекомендацій МВФ і практики управління офіційними резервними активами центральними банками інших держав. 

На 1 червня резерви Білорусі, розраховані за міжнародними стандартами, становили 5,2 млрд доларів, з національними - 5,6 млрд доларів. 

 

Наші інтереси: 

Білорусія теж поступово виходить з-під сфери впливу Кремля.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи