Важливість: 
2
Білорусь не визнає паспорти ОРДЛО і не пускатиме з ними людей в свою країну

Визнання Росією документів жителів ОРДЛО не вносить жодних коректив у роботу Білоруського прикордонного відомства. В'їхати до Білорусі за такими документами, як і раніше, неможливо, повідомив офіційний представник Держприкордонкомітету республіки Антон Бичковський.

17021902.jpg

Політична карикатура Олексія Кустовського

"Це не вносить жодних коректив в роботу білоруської прикордонної служби. Якщо ми таку людину зустрінемо у себе на кордоні, ця людина через кордон пропущена не буде, якщо у неї будуть відсутні документи, що дають право перетинання держкордону республіки Білорусь. В'їхати зараз громадяни за цими документами (документами "ДНР/ЛНР" – ред.) в республіку Білорусь на кордоні з Україною, Євросоюзом не можуть. Також буде порушенням законодавства і в'їзд їх через російсько-білоруську ділянку кордону", - цитує Бичковського Інтерфакс-Захід.

Хоча останнє, за його словами, це більше компетенція міністерства внутрішніх справ.

"Це питання більше до міністерства внутрішніх справ, тому що прикордонників у нас на російському напрямку немає. Порядок перебування та дотримання правил перебування іноземними громадянами на території Республіки Білорусь – виключно компетенція міністерства внутрішніх справ", - додав співрозмовник агентству.

  • Як відомо, 18 лютого сайт Кремля оприлюднив указ за підписом президента РФ про визнання на території РФ документів, які видані громадянам України та особам без громадянства, які постійно проживають на територіях Луганської та Донецької областей, окупованих проросійськими бойовиками.
  • Секретар РНБОУ Олександр Турчинов заявив, що підписанням даного указу президент РФ Володимир Путін юридично визнав квазідержавні республіки і вийшов з "Мінського процесу".
  • Президент України Петро Порошенко назвав рішення Путіна черговим цинічним доказом російської окупації.
  • У США вважають, що визнання Росією документів жителів ОРДЛО суперечить Мінським домовленостям.
Наші інтереси: 

Білорусь має стати надійним союзником України, а в перспективі - партнером у Міжмор'ї.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка