Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Закарпатті, на території сонячної станції працюють вівці

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У селі Ратівці(Закарпатська область) на території сонячної електростанції поселили стадо овець. Цікаву ідею на об'єкті альтернативної енергетики впровадила група енергетичних компаній Ренер.

«Вівчарство є традиційним промислом на Закарпатті, - пояснює керівник департаменту по зв'язках з громадськістю Юрій Сас, - Ми вирішили зробити свій маленький внесок у його розвиток».

За його словами, вівці виконують одразу кілька важливих функцій. «Окрім покращення естетичного виду об'єкту, тварини виконують й важливу місію - поїдають траву, яка швидко росте та, затуляючи сонячні панелі, заважає генерації електроенергії, - пояснює Юрій Сас. - Сподіваємося вівцям тут сподобається".

Сонячну електростанцію «СЕ-1» потужністю 5,4 МВт побудували у селі Ратівці у 2012 році. Тут встановлено більше 18 тисяч фотоелектричних модулей, а річний виробіток електроенергії складає близько 6,3 млн кВт-год. 

Наші інтереси: 

Співпраця.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи