Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Миколаївщині вже діє найпотужніша в Україні вітроенергетична установка

У Березанському районі Миколаївської області був здійснений запуск другої черги Тузлівської вітроелектростанції, найпотужнішої в Україні вітроенергетичної установки. Про це повідомляє прес-служба Березанської РДА.

В рамках реалізації другої черги проекту, що реалізується компанією "УК Вітряні парки України", був створений і введений в експлуатацію новий вітрогенератор потужністю 3,2 МВт.

За даними прес-служби Березанської РДА, на сьогоднішній день він є найпотужнішою вітроенергетичною установкою в Україні.

Вітропарк "Причорноморський" почав свою роботу в жовтні 2016 року. Зараз загальна потужність вітроенергетичних установок парку становить 5 МВт, проте, в цілому він розрахований на вироблення 30 МВт електроенергії.

Відзначається, що більшість компонентів вітрогенераторів "УК Вітряні парки України" проектуються і створюються в Україні на потужностях Краматорського заводу "Фурлендер Віндтехнолоджі".

Крім того, до створення вітроелектростанцій в Миколаївській області активно залучаються і представники регіонального бізнесу. Так, миколаївське підприємство "Еста ЛТД" виробляє ряд високотехнологічних композитних елементів зі склопластику для вітрогенераторів, серед яких: кабіни гондол для турбін і кожухи маточин. Монтажні та будівельні роботи при створенні нових генеруючих потужностей виконувала також миколаївська компанія "СК Житлопромбуд-8".

Нагадаємо, за шість місяців 2017 року в Україні було побудовано 79 нових об'єктів відновлювальної енергетики сумарною потужністю 182,7 МВт.

За підсумками 2017 року загальні потужності об'єктів відновлювальної енергетики в Україні можуть сягнути рівня 1,9 ГВт, що становитиме понад 4,3% в загальному енергобалансі.

Наші інтереси: 

Використання альтернативних джерел енергії - шлях до реальної незалежності.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи