Важливість: 
5
«На чорта є хрест, а на кулю – слово»: що означає це козацьке прислів’я?

Для сучасної людини воно сприймається як поетична метафора. Насправді це стандартна практика захисту від психічної чи фізичної атаки, добре знайома багатьом гравцям сайту "Народний Оглядач".  

170930-oleksandrprotsenko.jpg

Характерник (фото Oleksandr Protsenko, www.facebook.com)
Характерник (фото Oleksandr Protsenko, www.facebook.com)

Згадане прислів’я наводить «Дума про Остафія Дашкевича»:

«За мною кулі в погоню летіли,
Але мене брати не хотіли;
Бо на чорта є хрест, на кулю є слово,
Так я в Козаччину вернувся здорово».

Виглядає казково, але погляньмо на все це з раціональної точки зору.

Кулі летіли, але брати не хотіли

У багатьох легендах і переказах розповідається, що кулі навіть торкалися людини, але не завдавали їй поранень. Типологічно подібною є ситуація, коли людина їсть отруйну їжу, але вона їй не шкодить. Це є ознакою того, що людина перебуває у такому позитивному просторі буття, в якому нема таких негативних подій, як поранення чи отруєння.

Уявімо собі комп’ютерну гру, в якій є багато рівнів. На кожному ігровому рівні можуть відбутися тільки ті події, які дозволені загальними «правилами гри». Скажімо, дозволені події можуть бути записаними у спеціальному списку. Так от, якщо якоїсь події нема у списку, то вона не може відбутися за будь-яких обставин.

Саме так відбувається в реальному житті. Наприклад, у списку Простору боротьби є багато варіантів конфліктів, але нема жодного варіанту перемоги. Натомість у списку Простору волі нема страждань і конфліктів, зате є багато варіантів досягнення мети.

Ось історії про те, як в реалі блокуються заборонені події:    

На чорта є хрест

Чортом прийнято називати темну астральну сутність. Вона є частинкою загального брудного і агресивного егрегора, який називають словами «диявол» (брехун) і «сатана» (противник).

Атака з боку чорта полягає в тому, що згадана брудна астральна сутність прагне проникнути в людину, взяти її під контроль, перетворити на «батарейку» з генерування брудної енергії для живлення цієї сутності. Проте атака можлива лише тоді, якщо чорт може знайти в людині бруд, який використовує як плацдарм для атаки. Інакше йому нема за що зачепитися.

Хрест – це оберіг, який символізує поєднання божественного і людського:

  • горизонталь – розділення на божественне і людське;
  • вертикаль – подолання лінії розділення і поєднання божественного й земного.

Жест накладання хреста використовується під час правильних  молитов, які включають людину у світлий егрегор. З кожними актом читання молитов процес включення в егрегор прискорюється. Врешті-решт настає момент,  що для включення в егрегор досить просто здійснити жест хреста – навіть без читання молитов.

Захисна дія полягає в тому, що коли людина відчуває атаку з боку паразитичної астральної сутності, вона за допомогою хресного знаку під’єднується до світлого егрегора. В результаті відбувається швидке наповнення людини світлом, яке витискає з її психіки чорта і викидає його геть.      

Дивіться також: Як правильно хреститися?    

На кулю є слово

Це ще називається замовлянням. Психофізичний механізм полягає в тому, що коли в тебе стріляють, то треба швидко вистрибнути у вищий простір подій, де поранення та інші неприємності відсутні в «дозволеному списку». Словесний оберіг – це і є замовляння. Приклад його застосування описано у статті: Як Живе Слово захищає українських вояків у зоні АТО: про Вогняне Полотно Оберіг. Таких випадків відомо досить багато, проте люди діляться ними дуже обережно, аби народ не подумав, що вони «чокнуті».

До найефективніших оберегів належать Вогняні полотна «Світлова допомога» і «Оберіг». Якщо людина їх часто вживає, то для їх активації нерідко вистачає прочитання самого заголовку – «Світлова допомога» або «Джерело Оберіг».  

Живе Слово

Дві описані захисні практики – хрест і слово – є стандартними в системі самозцілення, оздоровлення й омолодження «Живе Слово». Знайомство з цією системою треба починати з базового 40-денного курсу.  

Наші інтереси: 

Опановуємо базові практики безпеки. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка