Важливість: 
2
Між ліберальними і соціалістичними поглядами. Корнієнко заявив про зміну ідеології партії Зе

Першого заступника голови фракції "Слуга народу" Олександра Корнієнка одностайно обрали головою партії "Слуга народу" до 2023 року. Раніше партією керував Дмитро Разумков, який склав повноваження лідера партії, оскільки став головою Верховної Ради України. Він пояснював своє рішення тим, що як у спікера парламенту у нього багато роботи і поєднувати її з роботою голови партії неможливо.

19111103.jpg

Олександр Корнієнко / Facebook

З'їзд партії "Слуга народу" проходив в конгресово-виставковому центрі Парковий в Києві. Делегати з'їзду розглянули кадрові та організаційні питання, а також вибори в об'єднані територіальні громади, які повинні відбутися 22 і 29 грудня, повідомляє Новое время

Новообраний глава партії Слуга народу Олександр Корнієнко заявив, що партійна ідеологія лібертаріанства буде змінена.

За його словами, зміна ідеології потрібна для пошуку компромісу всередині партії

«Це буде щось між ліберальними і соціалістичними поглядами», — сказав Корнієнко.

Слухайте з 5-ої хвилини розповідь економіста Михайла Кухаря про наслідки нової соціалістичної ідеології правлячої партії, а також про "Шведський соціалізм". Це коли зростають податки і підвищується пенсійний вік. Це коли 60-літня бабуся працює, бо пенсія в неї аж в 69, тому що двоє молодих хіпі сидять на соціалі. 

Ми відрізняємося від шведів і росіян. Українці ментально ближче до волелюбних американців. Для нас індивідуальні економічні свободи значать значно більше, ніж для шведів і росіян.

Кухар переконаний, що ця политика в Україні не приживеться.

Стратегія нинішньої влади - згребти до себе як можна більше грошей, зробити сильну державу, яка всіх ощасливить.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що у нас в Україні немає партій з конкретними ідеологічними платформами (як, наприклад, в США чи Великій Британії). Тому потрібно, по-перше, визначитися, ЩО таке лібералізм, лібертаріанство і т.д., а не кидатися бездумно термінами і назвами, які кожен розуміє по-своєму.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка