Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Місто у передмісті Чикаго виплатить репарації афроамериканцям

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Рада міста Еванстон у передмісті Чикаго (штат Іллінойс) прийняла рішення про виплату репарацій темношкірим мешканцям. Вона покликана компенсувати моральний і економічний збиток, пов'язаний з дискримінаційною житловою політикою. 

21032303.jpeg

Фото: Associated Press

Рішення було підтримано вісьмома членами міської ради, один проголосував проти, пише ТСН, посилаючись на NBC.News

Рішення передбачає створення цільового фонду в розмірі 400 тисяч доларів. Кошти будуть взяті з 10 мільйонів, які надійшли в муніципальну казну завдяки податку на торгівлю марихуаною.

Жителі, які відповідають критеріям, зможуть отримати допомогу в розмірі 25 тисяч доларів, щоб використати кошти для ремонту, перебудови будівлі або виплати іпотечної позики. Таким чином, допомога надаватиметься 16 домовласникам на рік.

Претендувати на репарації зможуть не тільки афроамериканці, які проживали в місті в 1919-1969 роках і постраждалі від дискримінації, наприклад ті, кому банк не надав іпотеку або влада відмовила в послугах, а і їхні прямі нащадки.

Єдиним членом міськради, хто виступив проти, стала афроамериканка Сіслей Флемминг:

"Я афроамериканка. І я обома руками за репарації. Але це тільки називається так. По суті, мова йде про програму пільгового житла", - сказала вона.

Нагадаємо, що влада Міннеаполіса, що в штаті Міннесота, виплатить 27 мільйонів доларів родині афроамериканця Джорджа Флойда, який помер у відділку поліції після того, як офіцер поліції притиснув його коліном при опорі у 2020 році. 

А чи знали ви, що у 1830 році в Південній Кароліні 43 відсотка вільних негрів володіли рабами?

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що світ божеволіє. Можна взяти цей приклад і вимагати репарації від Російської імперії за те, що предки були кріпаками або колгоспниками (де-факто, кріпаками) у СРСР.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Америка стає чорношкірою... І скоро білих називатимуть євроамериканцями...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Сергій Білецький.

добра новина.афроамериканець ілон маск отримає гроші на купівлю п'яти прогоничей для місії старлінк.радіє