Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Темношкірі артисти вимагають квот для себе в отриманні Оскара

Шарлотта Ремплінг, яка цього року претендує на премію "Оскар", назвала скандал з приводу відсутності серед кандидатів темношкірих акторів "расизмом стосовно білих".

1601306.jpg

Цьогорічні актори-номінанти на Оскар

Як повідомила ВВС у статті "Афроамериканці нарікають на дискримінацію на Оскарах", Американська кіноакадемія у всіх 20 акторських номінаціях другий рік поспіль висунула на нагороди білих акторів.

Тоді чорношкіра акторка Віола Девіс, дворазова номінантка на премію "Оскар". заявила, що потрібно більше фільмів із ролями для афроамериканців, азіатів та представників етнічних меншин.

Дворазовий володар Оскару актор Майкл Кейн закликав акторів-афроамериканців зберігати спокій. "Акторів-афроамериканців надзвичайно багато. Зрештою, ти не можеш голосувати за актора тільки тому, що він темношкірий..."

Акторка Шарлотта Ремплінг, яка цього року претендує на премію "Оскар", назвала скандал з приводу відсутності серед кандидатів темношкірих акторів "расизмом стосовно білих".

На запитання французького телеканалу Europe 1 про те, чи розуміє вона причини, чому деякі темношкірі актори вирішили бойкотувати церемонію вручення "Оскарів", вона сказала: "Можливо, жоден темношкірий актор не заслуговував номінації".

Раніше режисер Спайк Лі вимагав запровадити квоти для акторів з расових меншин при висуненні номінантів на "Оскара". Він заявив, що не може брати участь у "білій як лілія" церемонії.

Його підтримала ціла низка темношкірих акторів.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Знакова подія! Дискримінація білих дійшла до абсурду. Маятник справедливості починає зворотний хід.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Люди добрі, що це діється? Навколо суцільний позитив. Головне - перебувати в зоні творення нового, молодого, здорового, прекрасного!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Аватар Арій.

Гадаю, українці теж повинні вимагати квоту на Оскара. ;)))

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.