Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Мінекономіки пропонує по-новому розраховувати зарплати держслужбовців

Світ:

Міністерство економіки розробило План заходів з модернізації систем оплати праці в державному секторі до 2024 року, щоб реформувати систему оплати праці в державному секторі.

 

21100702.jpg

Фото: Thomas Galvez

Автори пропонують запровадити єдині підходи до формування системи оплати праці та забезпечення конкурентної зарплати в державному секторі. Таким чином, кажуть у Мінекономіки, можна підвищити престижність та мотивацію до праці в бюджетному секторі економіки, йдеться у проекті розпорядження Кабміну

За словами заступниці міністра економіки Світлани Глущенко, заробітні плати збільшать, зокрема, для лікарів, вчителів щонайменше до 13,5-15 тис. грн – для працівників найнижчої кваліфікаційної категорії, а для працівників вищої кваліфікації – до 20 тис. грн і вище.

Що передбачено документом:

  • підвищити загальний рівень зарплати працівників окремих галузей бюджетної сфери, аби наблизити його до рівня у приватному секторі й економіці в цілому;
  • посилити роль сталої частки (посадового окладу) в структурі заробітних плат, зокрема через поетапне підвищення розміру ставки працівника 1-го тарифного розряду ЄТС (єдина тарифна сітка) до величини 70% розміру мінімальної заробітної плати;
  • підвищити престиж та мотивацію працівників до роботи в бюджетних галузях економіки через забезпечення справедливої і обґрунтованої диференціації розмірів посадових окладів та міжпосадових співвідношень залежно від складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці, вимог освітньо-кваліфікаційного рівня посади;
  • впровадити єдині підходи та змінити систему регулювання оплати праці працівників, задачі, функції й повноваження яких є аналогічними із працівниками інших державних органів однакового рівня юрисдикції, відповідальності, які виконують однакову за складністю та функціональними ознаками роботу;
  • запровадити єдиний механізм визначення окладів за військовими званнями військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та окладів поліцейських за спеціальними званнями.

Нагадаємо, цього року Шмигаль планував скоротити частину посад держслужбовців до кінця року.

Наші інтереси: 

Розуміти, що нас повертають у соціалізм, коли в державних структурах буде вигідніше працювати. Після розпаду СРСР і важких років трансформації, коли люди нарешті почали працювати на себе, а державні органи показали свою неспроможність, державний сектор розростається і вигадує механізми, щоб люди туди йшли. Нас тягнуть до етатичної диктатури. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Хтось знає, СКІЛЬКИ у нас так званих держслужбовців? Точної цифри не скажу, але знаю точно, що кількість їх дуже сильно збільшилася від 1991 року.

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Хтось знає, СКІЛЬКИ у нас так званих держслужбовців? Точної цифри не скажу, але знаю точно, що кількість їх дуже сильно збільшилася від 1991 року.

Зображення користувача Юр Цікавий.
0
Ще не підтримано

Таке враження, що реалізується політична платформа, озвучена таким собі Беркутом, не пам'ятаю його ім'я: українців геть з України на заробітки, хай шлють гроші своїм рідним в Україну і платять за них податки, залишити 20 мільйонів держслужбовців. А керувати будуть євреї або поляки, бо "хахли" не здатні, що він сам і сказав просто на камеру. Типово паразитична програма. Може сам Беркут і є реальним керівником "зелених"?

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

У Франції теж готують "зрівнялівку", насамперед у пенсійній системі, але до низу, і намагаються "покращити престиж" державної служби :))). Насправді, народ від неї тікає, особливо через примушення вколюватися !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !