Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Маск планує запустити глобальний супутниковий інтернет, у Росії планують за нього штрафувати

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство цифрового розвитку Росії запропонувало штрафувати юридичних осіб, які підключаються до іноземних супутникових мереж в обхід російських правил. Вони вимагають надавати всю інформацію на іноземні супутники через контрольовані державними органами станції. 

19061205.jpg

Компанія Ілона Маска вже вивела на орбіту перші 60 міні-супутників, які мають забезпечувати супутниковий інтернет по всьому світу

Автори документи пропонують штрафувати юридичних та посадових осіб, якщо вони не виконують постанову уряду про порядок використання супутникових мереж, якими керують з-за кордону. Крім того, штрафам підлягатимуть ті, хто, використовуючи супутники під юрисдикцією інших держав, не сформують «російський сегмент» такої системи і не забезпечать управління цим сегментом з Росії, пише Радіо Свобода.

Розробка штрафів збігається в часі з запуском двох систем глобального доступу до інтернету через супутники.

В травні 2019 року компанія підприємця Ілона Маска SpaceX вивела на орбіту перші 60 міні-супутників із запланованих 12 тисяч для проекту Starlink. У лютому цього ж року ракета-носій «Союз» запустила шість супутників аналогічного проекту OneWeb колишнього менеджера Google Ґреґа Уайлера. Серед інвесторів цього проекту – компанія Virgin Group Річарда Бренсона, компанії Airbus Group, Soft Bank, Coca-Cola та Qualcomm.

Федеральна служба безпеки Росії вже назвала проект OneWeb «загрозою національній безпеці» і запропонувала запустити аналогічний російський проект. Його оцінили в 230 мільярдів російських рублів.

Наші інтереси: 

Розділення світу на дві цивілізації, холодна війна в інтернеті призведе до того, що РФ стане відсталою дикою державою. Вже склалися всі  передумови появи залізної завіси в Інтернеті.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Starlink - це проект подвійного призначення. Велика мережа супутників допоможе швидко відстежувати запуски ворожих ракет і знищувати їх ще над територією ворога.

Перехоплення здійснюватимуть гіперзвукові ракети, базовані в космосі. Звідси розвиток надважких ракет-носіїв з перспективою створення бойових орбітальних платформ.

Польотів на Марс не буде - буде війна за Землю.

Все, що робиться з власної волі, – добро!