Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Китайці подали позов до міжнародного арбітражу проти України щодо АТ «Мотор Cіч»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

4 вересня цього року китайські інвестори надіслали Міністерству юстиції України повідомлення про інвестиційну суперечку. Вони наголошували, що українська влада експропріювала їхні інвестиції, а також порушила інші їхні права про захист інвестицій. 5 грудня китайські інвестори АТ «Мотор Cіч» направили українському уряду звернення до міжнародного арбітражу проти держави Україна.

Про це повідомляє пресслужба групи DCH харківського бізнесмена Олександра Ярославського, який є партнером китайських інвесторів, повідомляє mind.

4 вересня цього року китайські інвестори надіслали Міністерству юстиції України повідомлення про інвестиційну суперечку. Китайці наголошують, що українська влада експропріювала їхні інвестиції, а також порушила інші їхні права про захист інвестицій. Раніше Ярославський заявляв, що інвестори планують стягнути з України $3,5 мільярда.

Нагадаємо, 6 серпня Зеленський доручив уряду та РНБО перевірити, чи відповідає продаж акцій «Мотор Січ» китайцям національним інтересам – начебто китайські інвестори придбали ці акції без дозволу Антимонопольного комітету. Ярославський заявив, що прокуратура повторно заарештувала акції «Мотор Січі» та попросив Зеленського втрутитись, інакше китайські інвестори можуть подати багатомільйонні позови в міжнародні суди.

Нагадаємо, восени минулого року американський інвестор Ерік Прінс, який є неофіційним радником американського президента Дональда Трампа, вів переговори про придбання Української компанії "Мотор Січ". Що цьому завадило, невідомо.

Але США хотіли перешкодити продажу українського заводу китайцям. У зв'язку з цим адміністрація президента Дональда Трампа звернулася до Прінса і ще одного потенційного покупця з пропозиціями придбати ПАТ "Мотор Січ". 

В серпні цього року Держсекретар США Майк Помпео висловив стурбованість США щодо спроби Китаю купити українську компанію "Мотор Січ". Про це він сказав у розмові з президентом України Володимиром Зеленським. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що мати бізнес з китайцями може бути небезпечно. Думати, яких інвесторів можна допускати до стратегічних державних підприємств.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Зірка Вітошинська 7 Грудень, 2020 - 12:38

Друзі, прошу мене виправити, якщо помиляюся.

Мені здається, що нема нічого злого, яке не вийшло б на добре.

Дійшло до зіткнення - якщо не національних інтересів між Китаєм і Україною -, то бодай комерційно-економічних.

А воно пожвавлює критичне ставлення до Китаю.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !