Важливість: 
3
Кожен десятий українець працює на себе, більшість – наймані працівники

88% з тих, хто працює, - наймані працівники, 12% - самозайняті (підприємці, які працюють в сімейному бізнесі тощо). 39% працюють понаднормово, з них майже дві третини (62%) - за додаткову плату, а 38% - без додаткової оплати праці.
 

Більшість громадян України (60%) працездатного віку заявили, що працюють, 40% - що ні, свідчать дані Соціологічної групи "Рейтинг", пише ZN.UA.

Опитування cоціологічної групи "Рейтинг" було проведено 1-10 грудня 2016 року серед 1580 працездатних українців (чоловіки - віком 18-65 років, жінки - 18-60 років) методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,5%.

 

Абсолютна більшість (89%) опитаних працюють повний робочий день, 11% - неповний. За змінами працюють 30% респондентів, 70% - працюють не за змінами. 22% працюють в нічний час, 78% - не працюють вночі. 12% опитаних мають додаткову зайнятість до основним місцем роботи, 88% - ні. 17% опитаних мають у підпорядкуванні інших працівників, тоді як 83% - ні.

Відносна більшість (42%) українців працездатного віку вважають, що повністю контролюють своє життя і вільні у своїх рішеннях, приблизно стільки ж (39%) вважають, що вони частково контролюють своє життя. При цьому 19% заявили, що майже не мають жодного контролю над власною долею.

Наші інтереси: 

Наші люди (переважно ті, які родом з СРСР) не хочуть працювати на себе. Більшість працюють там, де стабільно платять 5-го і 20-го, де дають лікарняні і оплачувану відпустку, а на зарплату кажуть "получка" :-). Працювати на себе у нашій державі мало хто наважується. І це погано. Треба міняти структуру держави. 

Гравець: 
Олена Каганець
118

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка