Важливість: 
3

Спецтема:

Концепція Тимошенко: висновки робіть самі

Якщо ви несете нісенітницю, робіть це дбайливо, щоб не розплескати. Нісенітниця добра, коли вона повна. Звичайно, не всі політики оволоділи цим мистецтвом в повній мірі. Але вчорашня заява Юлії Тимошенко про таємні переговори соратників Порошенка з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР" це майстерність говорити нісенітниці на рівні "бог".

Для тих щасливих людей, хто не чув і пропустив цю чудову новину, передам суть дуже коротко.

Тимошенко в ефірі, а потім і в друкованому вигляді оголосила, що соратники Порошенка ведуть таємні переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР" про початок великої війни, яка повинна стати для ворога тактично успішною і ознаменуватися захопленням нових територій України.

Бонус для Порошенка - він зможе в умовах великої війни ввести воєнний стан і скасувати вибори зовсім. Юлія Володимирівна з надривом зажадала від Петра Олексійовича зупинитися. Ось коротко суть.

Чому я відразу вважаю цю заяву ненауковою фантастикою? Та просто тому, що будь-який нормальний чоловік в Україні прекрасно розуміє, що вести переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР" можна виключно про міжнародні постачання невизнаній республіці ящика горілки і чогось пожерти.

Питання великого наступу або відступу, питання звільнення українських заручників, позицій на переговорах має сенс обговорювати і обговорюється виключно з Путіним або його представниками. Тому що ляльковод у Кремлі, а маріонетки на місцях принципових питань не вирішують. І тому вести з ними переговори не має жодного сенсу. Для когось це новина?

У разі активізації бойових дій, хто отримає санкції та інші неприємності від ЄС і США? Правильно, Росія. При захопленні ще шматочка української території Захід посилить санкції проти РФ взагалі і господаря Кремля зокрема? Природно. І що буде в цьому випадку з ватажками "ДНР" і "ЛНР", що влаштували таку самодіяльність без наказу, всі розуміють? Так що заява про переговори - повна нісенітниця.

З іншого боку, Юлія Володимирівна зробила корисну заяву. По-перше, ми в тих же соціальних мережах зможемо тепер легко провести перепис ідіотів, які в нього повірили.

По-друге, розумна людина з будь-яких слів політика зробить корисний висновок, навіть якщо політик говорить неправду. Тут висновок дуже цікавий.

Жодного разу навколо цієї сенсаційної заяви про війну на сході України не прозвучало прізвище головного винуватця. З ким, власне, можна вести переговори. Слово "Путін" або "озброєна агресія РФ проти України" не прозвучали! Висновки робіть самі. У концепції Тимошенко Україна воює і веде переговори з міфічними "ДНР" і "ЛНР", ага. Залишилося про громадянську війну додати для краси. Новий курс, ага.

Кандидат від "партії миру" не хоче злити Путіна, це очевидно.

І чутки про переговорний процес, який веде зовсім не Порошенко і зовсім не з маріонетками, можуть виявитися не просто чутками. Ось тільки проблема в тому, що Путін не сприймає українську незалежність зовсім. Йому потрібен або федеральний округ, або УРСР. Про всяк випадок без Криму і з федералізацією для ослаблення.

А для цього потрібен лояльний президент і Верховна Рада. І всі розмови про "партії миру" і переговори з Путіним - брехня і спроба здати Україну. Бо війна закінчується перемогою або поразкою. Інших варіантів нема.

Всі угоди про мир просто маскують реальний стан справ на фініші. Або РФ зламає улюблений зуб і залишить нас у спокої зовсім, або захопить під тією чи іншою красивою  "мирною" назвою.

З іншого боку, заява може бути не таким уже й маренням. І якщо після закінчення футбольного чемпіонату в РФ Кремль піде на різку ескалацію бойових дій і наступ, то винен (за версією Тимошенко і проросійських ЗМІ) буде не Путін, а Порошенко.

Україна сама просить на себе нападати - всі чули. Ну а якщо нічого не станеться, Тимошенко може сказати, що це вона налякала Порошенка і він був змушений згорнути свій підступний план.

Як би не розвивалися події - Юлії Володимирівні все в плюс. Ну, її технологи так вважають.

Наші інтереси: 

Агенти  Кремля починають ворушитись в очікуванні наступних виборів. Заради влади Тимошенко готова на все. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка