Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Путін використовував соцмережі для своїх неоімперських амбіцій – сенатор Маккейн

Спецтема:

Росія використовувала соціальні медіа для того, щоб посіяти хаос і розділити американців протягом виборів 2016 року, заявив сенатор Джон Маккейн, передає Голос Америки. 

"Цього тижня Facebook, Twitter і Google свідчать перед комітетами Сенату та Палати представників про спроби Росії розповсюдити дезінформацію та посіяти хаос серед американського народу протягом виборів 2016 року, і вони були більшими ніж вважалось", - ідеться в заяві сенатора.

Facebook свідчить, що підтримувана Росією реклама досягла 126 млн користувачів. Це на додачу до близько 288 млн переглядів підтримуваних Росією твітів, створених за останні три місяці кампанії, як і більше 1000 підтримуваних Росією відео на YouTube, розміщених протягом виборів, які разом становлять 43 години контенту.

"Абсолютно очевидно, що Росія скористалась застарілими американськими законами про фінансування політичних кампаній для того, щоб втрутитись у вибори 2016 року та посилити розділення всередині нашої країни. Всіх нас мають глибоко непокоїти дії Росії", - заявив Маккейн.

Він висловив сподівання, що високотехнологічні компанії підтримають законопроект, який розширює вимоги до розкриття замовників політичної реклами на цифрових платформах.

"Мусимо розглядати спроби Росії вплинути на результати наших виборів в контексті неоімперських амбіцій Путіна, які спонукали його до вторгнення до України, анексії Криму, нанесення шкоди демократичним цінностям та установам Європи, поновлення впливу Росії на Близькому Сході, допомозі Башару Асаду у вбивстві сотень тисяч цивільних у Сирії. Нам потрібно припинити розглядати це крізь спотворену лінзу політики і побачити напади Росії на нашу демократію тим, чим вони є. Це - лише один етап кампанії Путіна з послаблення Сполучених Штатів, дестабілізації Європи, руйнування альянсу НАТО, руйнування суспільних цінностей та зменшення опору цьому темному та небезпечному світобаченню".
 

Наші інтереси: 

США оцінили масштаби гібридної війни, яку веде Кремль. Настав час рішучих дій.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи