Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
536

Як відрізнити зрадників від «корисних ідіотів» – українсько-американський тест від 20 червня 2017

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Зрадники – це ті, які прикидаються своїми, натомість свідомо працюють на ворога. «Корисні ідіоти» – це ті, які також працюють на ворога, але тільки тому, що їх обманули.

170620trampporoshenko.jpg

Під час зустрічі Петра Порошенка і Дональда Трампа в Білому Домі  20 червня 2017
Під час зустрічі Петра Порошенка і Дональда Трампа в Білому Домі 20 червня 2017

Візит президента України Петра Порошенка в США 20 червня 2017 року приніс дуже багато вражень. Найпікантніша і, очевидно, найнесподіваніша новина полягала в тому, що до цього ж дня були введені нові санкції проти приватних і юридичних осіб саме за агресію проти України. Навряд чи хтось із нашої делегації міг сподіватися на такий своєрідний салют.

Але салют стався не тільки в Штатах, а й у Росії. По російській пропаганді завдано удар нижче ватерлінії. Після того, як Трамп сказав про те, що для нього є честю приймати президента України, відразу ж ціла обойма байок, страшилок і просто галюцинацій стала неактуальною як використаний туалетний папір. Справді, ну як відтепер можна розповідати про фашистів в Україні і про те, що від України втомилися всюди, перш за все в Штатах.

Але рвонуло не тільки в Росії, а й у нас. Практично вся вдало або не дуже вдало замаскована погань раптом спливла і продемонструвала свою основну властивість: «вона не тоне». З різних підворіть вилазять «експерти», які розповідають про те, що це зовсім і не зустріч була з Трампом, мовляв – «не той хвасон», ну й іншу маячню.

Як відомо, переговори з віце-президентом США – як правило відверті і позбавлені звичайних дипломатичних вивертів. Він досить рідко бере участь в переговорах з главами держав, але якщо це трапляється, то можна бути впевненим, що там обговорюються найгостріші питання і вноситься остаточна ясність.

Просто для інтересу, можна поритися в анналах історії і знайти випадки, коли глава іноземної держави одночасно проводив переговори з віце-президентом і президентом США, щоб скласти собі уявлення про незвичайний формат візиту Порошенко. Якщо такі все ж виявляться, то до цього списку варто додати ще й держсекретаря США (міністра закордонних справ), а якщо цього мало, то додаємо ще й главу Пентагону (міністра оборони). Зауважимо, всі ці переговори відбуваються в один день. А тепер перфекціоністи можуть копнути глибше і привести аналогічні випадки з такою ж програмою переговорів для глави іноземної держави, влаштовані Штатами в один день.

Тут важливо враховувати, що особливого часу для розкачки не було і вся ця програма розгорнулася минулого тижня, відразу після закінчення візиту голови Верховної Ради Андрія Парубія. Схоже, що вся ця серія переговорів була підготовлена ​​менше ніж за тиждень! Знайти аналог такої події в історії візитів перших осіб держав у США буде дуже нелегко.

Складається якийсь алгоритм того, свідками чого всі ми є. Порошенко провів частину переговорів особисто з віце-президентом Майклом Пенсом, де той поставив ряд прямих і ключових запитань про те, куди і як рухається Україна. Думаю, це була остання ідентифікація за принципом «свій-чужий», і тільки після вдалого її проходження підтягнувся Трамп, який дав «добро» тому, що підготували профільні фахівці обох країн по лінії міністерства закордонних справ і міністерства оборони. Ось це все Трамп і благословив. Зрозуміло, що після отримання «добро» на вищому рівні, пішов завершальний етап заходів з фіксацією досягнутих домовленостей. Тут уже в справу вступили Держдеп і Пентагон.

Але це ще не все. Після закінчення візиту і оформлення досягнутих домовленостей, Порошенко висувається в Європу, де на суд партнерів буде представлена ​​нова концепція відновлення суверенітету і територіальної цілісності України. Схоже, що там буде представлено не тільки приблизний текст відповідного закону, а й буде оголошено відкриту частину того, що було досягнуто в Вашингтоні. Зрозуміло, що угоди в галузі оборони будуть максимально закритими, але щось все ж буде оголошено. А після цього ми будемо спостерігати наслідки цього візиту.

Всі ті, хто цього не бачить або не хоче розуміти, раптом несподівано стали писати в унісон з російським НТВ, ОРТ або каналом «Звєзда». Свідомо чи несвідомо, вони показали, на чиєму боці знаходяться і це треба фіксувати прямо зараз, бо завтра вони знову прикинуться патріотами і будуть розповідати звичні казки. Але ціну вони собі сьогодні склали. Це теж – важливий підсумок дня.

Джерело: defence-line.org

Наші інтереси: 

Наводимо ясність щодо друзів і ворогів. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Владислав Дзигар.

Події стрімко розгортаються)

Жнива почалися, браття!

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудовий аналіз!

А відносно персоналізації: хто "зрадник", а хто "корисний ідіот", - то вже справа СБУ, прокуратури, суду! Кожному по діяннях і по заслузі!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Україна перемагає,хоча дуже великою ціною...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Ціна перемоги завжди висока!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Знаєте, чим я зачудована? Багато свідомих росіян, які прокидаються, освітлюються, безумовно "люблять" весь Всесвіт, творять маніпуляції з підняттям свідомості, очищенням і т. д. і ніхто не висловився, що хай Україна живе своїм шляхом.
Всі вони, мов очманілі, випитують, вишукують, придумують і т.д. в одному напрямку- а коли ж Україна об'єднається з Росією? Тобто, зайде під їхнє крило, такий їм СовСоюз ввижається. Вони всі хворі без України.
Я вже не витримую і кажу: закрийте рота, злодії, вам ще мало, ще не подавились. А тайга то велика, маєте, що робити.
А знаєте чому так? Бо злодій злодія по вібраціям притягує. Ось коли в Україні вимруть всі злодії, або усвідомлено відрічуться красти , то тоді ми не будемо тягнути собі подібне. Україну перестануть бачити, вона поза їх обзором стане, психічно не зачіпає більше.
Діяти треба так, щоби не співпадати, не так як привикли, рвати колишні стериотипи. Сміливо творити таке, що в логіку не вписується.
І можливо ця зустріч президентів є поза співпаданням прийнятих норм.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зір Чіткий.

Колись був на зустрічі зі свідомим росіянином Лазарєвим Сергієм Миколайовичем, котрий стверджує, що Бога треба любити навіть більше, ніж Всесвіт. То він тоді вважав, що українці і росіяни один народ. І навіть ексрасенсорні здібності не допомогли йому відчути, що Євангеліє сфальсифіковано.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

І в мене появилась ідея!!
Давайте пограємось навиворіт. Бачимо як частини Росії приєднуються до України, вчать її чарівну мову, співають українські пісні.
Україна центр, адже недаром вони з розуму сходять без України. Тому можемо прийняти їх, таких сонячних і закоханих, під своє крило з нашим порядком. Чудово! З'їжте тепер те, про що мрієте.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Миро Продум.

Так, взаємодія можлива, але тільки на наших умовах. Коли Україна стане сильною і гармонійною, третина росіян заявить, що вони "козацького роду".

Зоріна Небокрай каже:
І в мене появилась ідея!!
Давайте пограємось навиворіт. Бачимо як частини Росії приєднуються до України, вчать її чарівну мову, співають українські пісні.
Україна центр, адже недаром вони з розуму сходять без України. Тому можемо прийняти їх, таких сонячних і закоханих, під своє крило з нашим порядком. Чудово! З'їжте тепер те, про що мрієте.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!