Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Комісія Київради погодила рішення про вивішення у певні дати прапора бандерівської псевдо-ОУН

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Постійна комісія Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків погодили проект рішення «Про використання революційного прапора ОУН на будівлях Київради та районних держадміністрацій», документ ще мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

praporkryvavoyiborotby.jpg

Бандерівський прапор постійної кривавої війни
Бандерівський прапор постійної кривавої війни

Згідно з проектом рішення, біля будинку Київради, а також біля приміщень райдержадміністрацій підійматимуть революційний прапор ОУН у дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби, зокрема, 1 січня – День народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, 22 січня – День Соборності України; 29 січня – День пам’яті Героїв Крут, 3 лютого – Створення ОУН та в інші дні – всього 13 днів у рік.

«Хочу зазначити, що цей перелік дат не є вичерпним. Тобто, революційний прапор ОУН також може бути вивішений і в інші дні», – заявив співавтор проекту рішення, депутат Київради від фракції «Свобода» Володимир Бохняк, якого цитує прес-служба Київради.

30 січня Львівська облрада затвердила перелік днів, в які на будівлях обласної адміністрації та ради, а також органів місцевого самоврядування на Львівщині вивішуватимуть червоно-чорний прапор.

Ці рішення розглядаються на тлі деякого загострення у відносинах України і Польщі. Польський президент Анджей Дуда заявив, що вирішив підписати закон про Інститут національної пам’яті. Документ передбачає кримінальне переслідування тих, хто приписуватиме полякам злочини нацистів, зокрема вживатиме словосполучення «польські табори смерті», а також тих, хто заперечуватиме «злочини українських націоналістів», скоєні щодо громадян Польщі в період 1925–1950 років. Ухвалення закону викликало різку критику в Україні, США, Ізраїлі.

 


Коментар НО:

Материнська ОУН використовувала сакральний український жовто-блакитний прапор (жовтий угорі, блакитний внизу), що символізує панування духовного над матеріальним: гаряче божественне Сонце активує пасивну вологу матерію. 

Для того, щоб відрізнятися, бандерівці взяли іншу символіку: в якості національного прапору – синьо-жовтий (перевернули кольори в порівнянні з первинною ОУН), а в якості партійного – червоно-чорний (червоний вгорі, чорний внизу). Вони це пояснювали так: «Революційний прапор символізує безнастанну, криваву боротьбу за українську землю». Докладніше: Проект «Бандера».

Наші інтереси: 

Позбутися негативних символів. Для того, щоб перемагати, треба використовувати символіку перемоги. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

"Свобода" просуває свою ідеологію - бандерівщину. Важливо розуміти, що бандерівщина - це не націоналізм, а етнічний етатизм.

Про докорінну відмінність між націоналізмом і етатизмом - у статті Націоналізм, етатизм, лібералізм: виправлення імен, порівняльний аналіз

Все, що робиться з власної волі, – добро!