Важливість: 
3
Коли з'явиться Єдина Помісна Українська церква? Прогнози Порошенка

Єдина Помісна Українська церква може з'явитися в Україні у кращому разі до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня. Такі сподівання висловив президент України Петро Порошенко. 

"Дуже сподіваюся, що це рішення буде прийнято до 1030-річчя Хрещення Русі-України. Безумовно, кожен з вас розуміє, що це є абсолютно історична подія в історії нашої держави. Це не є церковна подія. Це є подія незалежності України, яка відбувається в дуже непрості часи", - заявив він під час розмови з головами парламентських фракцій.

За його словами, проект полягає у створенні євхаристичної, молитовно поєднаної з іншими помісними церкви, проте абсолютно незалежної адміністративно від Москви чи іншого керівного центру.

Також президент зазначив, що у громадян завжди лишатиметься право ходити до будь-якої церкви: підпорядкованої Російській православній церкві або ж іншим. 

"Хочу окремо наголосити, що Єдина Православна Помісна Церква не стане державною. І відділення церкви від держави буде існувати. Всі віруючі мають і матимуть право вільно обирати собі як конкретний храм, так і церковну юрисдикцію", - додав Порошенко. 

Відеозапис виступу Президента Петра Порошенка у Верховній Радії України 19 квітня 2018 року:

Наші інтереси: 

Єдина Помісна Церква сприятиме об'єднанню українців.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка