Важливість: 
2
Коаліція противників Nord Stream 2 здобула нового союзника

Державний департамент США розділяє думку Польщі, Балтійських країн, Данії, Швеції та України, що тут йдеться не про бізнес, а про використання Росією енергоносіїв як політичної зброї і дестабілізацію України. 

Публіцистка видання «Gazeta Polska Codziennie» Йоанна Ґепферт звертає увагу: американська підтримка в цій сфері тим цінніша, що вона має форму конкретного попередження, адресованого компаніям, які беруть участь у цьому проекті. Якщо вони будуть це продовжувати, можуть наразитися на санкції відповідно до схваленого Конгресом спеціального закону «проти ворогів Америки» (CAATSA).

Цим самим адміністрація Дональда Трампа розділила думку Польщі, Балтійських країн, Данії, Швеції та України, що тут йдеться не про бізнес, а про використання Росією енергоносіїв як політичної зброї і дестабілізацію України.

Голос з-за океану, а також атака на Сєргєя Скріпаля та його доньку, вже сконсолідували європейських опонентів газопроводу. Завдяки цьому на засіданні комісії промисловості Європарламенту підтримали зміни у газовій директиві, які можуть зробити неокупним проект Nord Stream 2 і отже заблокувати його.

Як пише авторка, шлях до цього ще далекий, та перший крок уже зроблено.

Наші інтереси: 

Створюється коаліція разом зі США у протидії РФ. Гарна передумова для формування Союзу Міжмор’я. 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка