Важливість: 
3
Клімкін закликав ЄС ввести санкції проти найважливішого лобіста Путіна

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав ввести санкції щодо колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера як найважливішого лобіста російського президента Володимира Путіна в усьому світі. Про це він заявив газеті Bild, яка опитала ряд політиків і експертів щодо санкцій проти екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера.

Зокрема, Клімкін заявив про важливість застосування санкцій проти тих, хто просуває проекти Путіна за кордоном.

«Герхард Шредер є найважливішим лобістом для Путіна в усьому світі. Тому слід вивчити, що ЄС може тут зробити», - запропонував Клімкін.

У свою чергу депутат Європарламенту Ельмар Брок наголосив, що "це скандал - те, що колишній канцлер Німеччини зараз представляє інтереси Путіна". "І дивно, що це досі залишилося без наслідків в рамках суспільної дискусії», - каже євродепутат.

Співголова партії Зелених у Бундестазі Джем Оздемір визнає, що, як канцлер, Шредер багато зробив для своєї країни, але «тим більше дратує тепер, що він перетворився на пропагандиста Путіна». Путін, переконаний політик, хоче розділити і послабити Європу, маніпулює виборами й утримує частину України, в порушення міжнародного права.

«У Соціал-демократичній партії Німеччини мають чітко заявити, що Шредер більше не говорить від її імені», - говорить Оздемір.Ілля Заславський, російський експерт з британського мозкового центру Chatham House у Лондоні, говорить про колишнього канцлера як «кремлівського агента». «Звичайно, пан Шредер входить до цього списку санкцій», - вважає засновник російського дослідницького проекту «Подчиненные».

«Він (Шредер) – найкращий друзяка свіжо (пере)обраного російського президента Володимира Путіна! Він допоміг своєму другові в Кремлі з суперечливими газопроводами «Північний потік 1 і 2». Обнімався з Путіним за кілька днів після його вторгнення в Крим. І рекомендував США і ЄС знову пом'якшити санкції проти Росії", - нагадує видання, вказуючи на це, що сам Шредер ніколи не потрапляв у перехрестя російських санкцій, зокрема американських, незважаючи на те, що шеф «Газпрому», на який працює і екс-канцлер, Ігор Сєчін є в США персоною нон-грата.

Наші інтереси: 

Німеччина і РФ - стратегічні союзники.

Гравець: 
Оксана Колосовська
52

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка