Зображення користувача Анна Олар.
Анна Олар
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Керамічна майстерня з Чехії Keramika S + S популяризує Трипільську культуру

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Рік тому чеське подружжя Sергій та Sільва Рощини вирішили започаткувати курси релаксації з використанням глини і відкрити власну керамічну майстерню. Держава пішла на зустріч і подружжя отримало дотацію, дякуючи чому придбало керамічну піч, і все необхідне приладдя, а також винайняло приміщення під майстерню.

Пройшов рік.  Зараз майстерня проводить регулярні вже курси кераміки для паціентів  Карлової Студанки - одного з найвідоміших в Чехії термальних оздоровчих курортів, що знаходиться  в моравських горах Ясеніки, а також в реабілітаційному центрі в селищі Пасека, неподалік міста Оломоуц.

За рік подружжя набуло певного досвіду виготовлення власної продукції, яка тепер і пропонується на розсуд литовських любителів кераміки.

Вже багато років Сергій і Сільва цікавляться східною філософією, опановуючи її в практиці Сахаджа Йоги, і це знаходить своє відображення в різноманітних керамічних образах, формах і символах. В кераміці східна філософія цілком органічно співіснує з символікою древніх східно-європейських культур, зокрема Трипільської культури, яку добре знає Сергій, українець за походженням. Такий культурний «мікс», в поєднанні з оригінальністю форм, надає справжньої самобутності керамічним виробам творчого осередку  Keramika S + S.

 

 

Наші інтереси: 

Українці у світі популяризують корені Європи.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи