Важливість: 
2
Катастрофа на ЧАЕС мала на меті знищити атомну енергетику в Європі і підняти ціну на нафту і газ

Три роки тому я звів докупи унікальну інформацію, яку отримав, будучи керівником інформаційного відділу, а потім і Управління справами так званого Мінчорнобилю. Зокрема, особисті свідчення керівництва та персоналу ЧАЕС, які стали свідками і жертвами тієї катастрофи. Висновок шокував мене самого - катастрофа на ЧАЕС була зумисною і мала на меті знищити атомну енергетику в Європі. І підняти ціну тоді ще радянського газу і нафти. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Володимир Мартинюк.

А тим часом один з найстаріших журналів Великобританії The Times опублікував статтю «Отруйна хмара брехні про Чорнобиль». Лондонське видання згадало випадок, коли через кілька днів після вибуху на Чорнобильській АЕС, американська газета The Washington Post отримала лист від інформагентства США до американського сенатора, в якому пропонувалося перебільшити кількість жертв чорнобильської катастрофи.

Все це виявилося справою рук КДБ і було частиною прорахованих кроків Москви з метою запустити фейковий новини і штучно роздути побоювання Заходу щодо наслідків ядерної катастрофи в Чорнобилі. Співробітники вашингтонської газети відразу ж зрозуміли, що перед ними по-російськи незграбна фальшивка, і не дали цій історії подальшого ходу.

Британське видання пише, що підроблений лист був лише одним з елементів тодішньої великої «отруйної хмари» брехні, напівправди і цензури, яка насувалося з Радянського Союзу відразу ж після трагедії в Чорнобилі.

The Times пише, що тодішні "чорнобильські" технології брехні та дезінформації використовуються досі, а віртуозне жонглювання фейковими новинами і брехливі звинувачення стали смертельно небезпечною отрутою для сучасної політики.

Школа КДБ Андропова, яку закінчив сам Путін за рік до чорнобильської катастрофи, була ні чим іншим, як шпигунським училищем, де агентів радянських спецслужб вчили зловісному мистецтву фальсифікації, дезінформації, втручання у вибори за кордоном, поширення брехливих чуток і політичних ігор.

В епоху цифрових технологій ціле військо російських інтернет-ботів видає на поверхню масу пліток і сіє невпевненість, а підвладні Кремлю джерела, на кшталт RT і Sputnik, все це дублюють. І Москва набуває все більше можливостей перекручувати і спотворювати не тільки сьогоднішні новини, а й «виправляти» все те, що сталося в минулому.

Протягом трьох років, які минули, я написав багато статей про злочин на ЧАЕС - мене підтримало багато очевидців, спеціалістів та аналітиків.

Вони це все знали і до того - але не знали єдиного - мотиву цього злочину. Тому що якісь дії, які приводять до нещастя, перетворються у "склад злочину" лише тоді, коли появляється мотив цього злочину.

Я віднайшов цей мотив - це падіння ринкової вартості нафти до 13 доларів за барель , яке сталося у 1985-1986 році - до аварії на ЧАЕС. Причина падіння - введення в дію кількох нових АЕС в Європі і оприлюднення планів побудови нових..

Зараз моя "гіпотеза" для багатьох спеціалістів та очевидців вже стала безсумнівною.

Однак, для більшості українців, росіян, білорусів та європейців це поки що і надалі "люта конспірологія" - приблизно, як колись сприйняття того, що Земля кругла і крутиться - вчені і мандрівники це вже знали, але переважна більшість "виборців" вважала, що Земля - пласка...

 У своєму коментарі до публікації Володимир Мартинюк додає:

"Те що прояснилося за ці три роки:
1. Аварією, яка стала "модельною"для "гебні", вірніше для партверхівки СРСР, виявилася аналогічна аварія на АЕС такого ж самого типу під Ленінградом у 70-х роках.

2. Академіку Александрову, як розробнику АЕС і конкретно АЕС чорнобильського" типу доручили зробити звіт про цю аварію для Політюро ЦК "простим понятним язиком". Він як академік з цим блискуче справився. І дєдам з Полтбюро стало зрозуміло, що це можна "лєгко повторить" - "єсли нада будет".

3. На той час СРСР ( дякуючи Примакову) вже активно і успішно навчився використовувати всякі політичні провокаціїі в нафтодобуваючих регіонах світу для підняття цін на нафту і газ, які за Брежнєва вже стали основним джерелом доходів СРСР. 

4. За рядом повідомленнь, Андроповим у відповідь на плани Європи відмовитися від російського газу і нафти, був розроблений секретний план використання штучної аварії на АЕС типу Ленінградсько--Чорнобильської в разі запуску програми переходу Європи на енергетику від АЕС. 

Таке й сталося: починаючи десь з 1984 року Європа приступила до програми масового будівництва АЕС і відмови від російської та іншої нафти і газу. 

5. 1985 рік став для СРСР передвісником кризи - жити чи не жити. З одного боку, погодили запустити "на трибуну Мавзолею" ліберального Горбачова, з другого боку, "відморожені комуняки" з політюро виягнули з шуфляди "План Андропова" - тобто штучну аварію "чорнобильського типу" - з наступним експортом в Європу радіоактивних опадів, паніки та істерики і перетворення всіх європейських лівих , комуністів,і навіть фашистів в "екологів" та борців з АЕС.

6. Горбачов пертворився в "терпілу" і "винного", а СРСР все одно розвалився. Але ціни на нафту знову виросли і досі щедро годують велику і товсту світову нафтомафію".

Наші інтереси: 

Дуже цікавий і вартий уваги погляд на події 33-річної давності, щоб зрозуміти масштаби злодіянь КДБешної верхівки СРСР. 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка