Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
414

Катастрофа на ЧАЕС мала на меті знищити атомну енергетику в Європі і підняти ціну на нафту і газ

Важливість: 
2

Три роки тому я звів докупи унікальну інформацію, яку отримав, будучи керівником інформаційного відділу, а потім і Управління справами так званого Мінчорнобилю. Зокрема, особисті свідчення керівництва та персоналу ЧАЕС, які стали свідками і жертвами тієї катастрофи. Висновок шокував мене самого - катастрофа на ЧАЕС була зумисною і мала на меті знищити атомну енергетику в Європі. І підняти ціну тоді ще радянського газу і нафти. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Володимир Мартинюк.

А тим часом один з найстаріших журналів Великобританії The Times опублікував статтю «Отруйна хмара брехні про Чорнобиль». Лондонське видання згадало випадок, коли через кілька днів після вибуху на Чорнобильській АЕС, американська газета The Washington Post отримала лист від інформагентства США до американського сенатора, в якому пропонувалося перебільшити кількість жертв чорнобильської катастрофи.

Все це виявилося справою рук КДБ і було частиною прорахованих кроків Москви з метою запустити фейковий новини і штучно роздути побоювання Заходу щодо наслідків ядерної катастрофи в Чорнобилі. Співробітники вашингтонської газети відразу ж зрозуміли, що перед ними по-російськи незграбна фальшивка, і не дали цій історії подальшого ходу.

Британське видання пише, що підроблений лист був лише одним з елементів тодішньої великої «отруйної хмари» брехні, напівправди і цензури, яка насувалося з Радянського Союзу відразу ж після трагедії в Чорнобилі.

The Times пише, що тодішні "чорнобильські" технології брехні та дезінформації використовуються досі, а віртуозне жонглювання фейковими новинами і брехливі звинувачення стали смертельно небезпечною отрутою для сучасної політики.

Школа КДБ Андропова, яку закінчив сам Путін за рік до чорнобильської катастрофи, була ні чим іншим, як шпигунським училищем, де агентів радянських спецслужб вчили зловісному мистецтву фальсифікації, дезінформації, втручання у вибори за кордоном, поширення брехливих чуток і політичних ігор.

В епоху цифрових технологій ціле військо російських інтернет-ботів видає на поверхню масу пліток і сіє невпевненість, а підвладні Кремлю джерела, на кшталт RT і Sputnik, все це дублюють. І Москва набуває все більше можливостей перекручувати і спотворювати не тільки сьогоднішні новини, а й «виправляти» все те, що сталося в минулому.

Протягом трьох років, які минули, я написав багато статей про злочин на ЧАЕС - мене підтримало багато очевидців, спеціалістів та аналітиків.

Вони це все знали і до того - але не знали єдиного - мотиву цього злочину. Тому що якісь дії, які приводять до нещастя, перетворються у "склад злочину" лише тоді, коли появляється мотив цього злочину.

Я віднайшов цей мотив - це падіння ринкової вартості нафти до 13 доларів за барель , яке сталося у 1985-1986 році - до аварії на ЧАЕС. Причина падіння - введення в дію кількох нових АЕС в Європі і оприлюднення планів побудови нових..

Зараз моя "гіпотеза" для багатьох спеціалістів та очевидців вже стала безсумнівною.

Однак, для більшості українців, росіян, білорусів та європейців це поки що і надалі "люта конспірологія" - приблизно, як колись сприйняття того, що Земля кругла і крутиться - вчені і мандрівники це вже знали, але переважна більшість "виборців" вважала, що Земля - пласка...

 У своєму коментарі до публікації Володимир Мартинюк додає:

"Те що прояснилося за ці три роки:
1. Аварією, яка стала "модельною"для "гебні", вірніше для партверхівки СРСР, виявилася аналогічна аварія на АЕС такого ж самого типу під Ленінградом у 70-х роках.

2. Академіку Александрову, як розробнику АЕС і конкретно АЕС чорнобильського" типу доручили зробити звіт про цю аварію для Політюро ЦК "простим понятним язиком". Він як академік з цим блискуче справився. І дєдам з Полтбюро стало зрозуміло, що це можна "лєгко повторить" - "єсли нада будет".

3. На той час СРСР ( дякуючи Примакову) вже активно і успішно навчився використовувати всякі політичні провокаціїі в нафтодобуваючих регіонах світу для підняття цін на нафту і газ, які за Брежнєва вже стали основним джерелом доходів СРСР. 

4. За рядом повідомленнь, Андроповим у відповідь на плани Європи відмовитися від російського газу і нафти, був розроблений секретний план використання штучної аварії на АЕС типу Ленінградсько--Чорнобильської в разі запуску програми переходу Європи на енергетику від АЕС. 

Таке й сталося: починаючи десь з 1984 року Європа приступила до програми масового будівництва АЕС і відмови від російської та іншої нафти і газу. 

5. 1985 рік став для СРСР передвісником кризи - жити чи не жити. З одного боку, погодили запустити "на трибуну Мавзолею" ліберального Горбачова, з другого боку, "відморожені комуняки" з політюро виягнули з шуфляди "План Андропова" - тобто штучну аварію "чорнобильського типу" - з наступним експортом в Європу радіоактивних опадів, паніки та істерики і перетворення всіх європейських лівих , комуністів,і навіть фашистів в "екологів" та борців з АЕС.

6. Горбачов пертворився в "терпілу" і "винного", а СРСР все одно розвалився. Але ціни на нафту знову виросли і досі щедро годують велику і товсту світову нафтомафію".

Наші інтереси: 

Дуже цікавий і вартий уваги погляд на події 33-річної давності, щоб зрозуміти масштаби злодіянь КДБешної верхівки СРСР. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Але ж є в Україні АЕСи ближче до кордонів з Європою!

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Щербина.

1. В Україні на всіх АЕС реактори серії ВВЕР. На Чорнобильській АЕС - РБМК (як Ленінградська, Ігналінська, Курська, Смоленська АЕС).

2. До теорій змови я ставлюсь із здоровим скептицизмом. Про це в статті

3. Ініціативні дурні можуть нанести шкоду більшу, ніж свідомі диверсанти. Бо замисли і дії диверсанта можна якось раціонально прорахувати, дію дурня - неможливо.

Творю, отже існую.

Зображення користувача Володимир Щербина.

Цитата з моєї статті "Ядерна альтернатива" ("Перехід-IV, число 2(4), 2000 рік.

"За три роки до Чорнобильської катастрофи вийшла книга “Атомная энергия и радиационная безопасность”, де розглядалися можливі позаштатні ситуації при роботі блоків РБМК (Чорнобильського типу). Аварія була можливою при “неможливому” збігу обставин: повному зникненні води з другого контуру і одночасному виходу з ладу майже всіх органів блокування і аварійної зупинки реактора. Саме ця “неможлива” ситуація відбулася 26 квітня 1986 року. Вона майже повністю збігалася з описаним у книзі сценарієм, за винятком того, що була спричинена не випадковими малоймовірними відхиленнями, а свідомими діями персоналу. Недолік конструкції реактора полягав лише в тому, що він не мав самозахисту по відношенню до несанкціонованих дій з боку персоналу."

Творю, отже існую.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Пазли потихеньку складаються.
Хоча, якось непевно виглядає твердженя - про "велику і товсту світову нафтомафію".
Який зв'язок КДБ і "великої і товстої світової нафтомафії"?
Хтось має відповідь?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Цікава, в зв'язку з цією інформацією, заява РФії про намір зняти свою версію про аварію на ЧАЕС, в якій "козлом відпущення" має стати ЦРУ США. Посилання є під статею про американський культовий мінісеріал "Чорнобиль".

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Арсене, версія про причетність ЦРУ розроблялася КДБ одразу після аварії ...

Про це в спогадах водолаза Лєпнухова, опублікованих мною на НО:

"Залишили, як-то, Кошу охороняти розгорнуте спорядження, а самі вирушили на обід. Повернувшись, знаходимо Колю в досить «задумливому» стані. Виявляється, за час нашої відсутності, з'явився незнайомий чоловік в «афганці» (таку форму носили керівники вище середньої ланки), і представившись співробітником «саме тієї служби» (пропуски-посвідчення на грудях невеликі, хто його розбере, що там написано?), поцікавився думкою професійного водолаза перспективою теракту на станції, якщо диверсант-водолаз зайде з нейтральних вод Чорного моря і підніметься під водою по Дніпру до Прип'яті. Коля, добра душа, швидко розніс в пух і прах цю ідею-версію, і запропонував свій ефективний засіб вирішення проблеми «малою кров'ю з використанням підручних матеріалів». У співрозмовника витягнулося обличчя і, подякувавши Кошу, він швидко пішов. Ось тепер Коля і гадає, що чи не «засланий це козачок»? (Для довідки: Коліна пропозиція могло привести до тих же наслідків, що нині на Фукусімі)".

(У вогні Чорнобильського лиха: Віктор Лєпнухов, водолаз // https://www.ar25.org/article/u-vogni-chornobylskogo-lyha-viktor-lyepnuhov-vodolaz.html)

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Отож, я зразу і відчув почерк прибічників "творців ідеї" "козла відпущення".

Хто "творці" КДБ=НКВС=ЧК? Запитання не до Тебе, друже Володимире, бо відповідь просто "висить в повітрі".

Володимир Федько каже:
Друже Арсене, версія про причетність ЦРУ розроблялася КДБ одразу після аварії ...
Про це в спогадах водолаза Лєпнухова, опублікованих мною на НО:
"Залишили, як-то, Кошу охороняти розгорнуте спорядження, а самі вирушили на обід. Повернувшись, знаходимо Колю в досить «задумливому» стані. Виявляється, за час нашої відсутності, з'явився незнайомий чоловік в «афганці» (таку форму носили керівники вище середньої ланки), і представившись співробітником «саме тієї служби» (пропуски-посвідчення на грудях невеликі, хто його розбере, що там написано?), поцікавився думкою професійного водолаза перспективою теракту на станції, якщо диверсант-водолаз зайде з нейтральних вод Чорного моря і підніметься під водою по Дніпру до Прип'яті. Коля, добра душа, швидко розніс в пух і прах цю ідею-версію, і запропонував свій ефективний засіб вирішення проблеми «малою кров'ю з використанням підручних матеріалів». У співрозмовника витягнулося обличчя і, подякувавши Кошу, він швидко пішов. Ось тепер Коля і гадає, що чи не «засланий це козачок»? (Для довідки: Коліна пропозиція могло привести до тих же наслідків, що нині на Фукусімі)".
(У вогні Чорнобильського лиха: Віктор Лєпнухов, водолаз // <a href="https://www.ar25.org/article/u-vogni-chornobylskogo-lyha-viktor-lyepnuho... rel="nofollow">https://www.ar25.org/article/u-vogni-chornobylskogo-lyha-viktor-lyepnuho...)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)