Важливість: 
3
Катастрофа MH17: Bellingcat визначила російського генерал-майора, який привіз в Україну той самий "Бук"

Міжнародна експертно-журналістська група Bellingcat підготувала дві доповіді щодо обставин катастрофи борту MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines під Донецьком у липні 2014 року.

Одна з доповідей опублікована у повному обсязі на сайті організації.

Друга містить важливу для слідства інформацію щодо переміщення російських "Буків". Цей звіт напередодні був переданий Об'єднаній слідчій групі, яка займається розслідуванням катастрофи Boeing-747. Тому він не буде оприлюднений.

Перша доповідь, що була названа "Ідентифікація Хмурого, генерал-майора, пов'язаного зі збитим MH17", містить нову інформацію про Сергія Миколайовича Дубинського. Хмурий раніше фігурував у перехоплених телефонних розмовах, що були оприлюднені СБУ. У звіті Bellingcat зазначається, що саме він займався перевезенням Бук-М1, за допомогою якого був збитий MH17.

Bellingcat все ж таки надала деяку інформацію щодо секретної доповіді. Зазначається, що у ній міститься опис військових підрозділів, машин та конкретних осіб, що брали участь у транспортуванні "Бука" в червні та липні 2014 року з російського міста Курськ і назад.

У звіті також вперше описані автомобілі та водії конвою, який супроводжував зенитно-ракетний комплекс. Згадується вантажівка із номерним знаком "4267 AH 50" – саме вона й перевозила "Бук" №332, з якого був збитий МН17.

 

Наші інтереси: 

Шило в мішку не сховаєш. Рано чи пізно правда вийде на світ.

Гравець: 
Олена Каганець
115

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка