Важливість: 
3
І знову про Трампа. В чому причина ненависті до нього?

Американський журналіст Віктор Топаллер вважає, що одна з головних причин ненависті до Трампа в тому, що він поводиться як справжній чоловік - відвертий, сильний і рішучий.

18011501.jpg

Фото: Depositphotos

"Він живий мужик, з характером, зі своїми закидонами, капризами і понтами. З дружиною красунею і розумницею. З дочкою - принцесою. Завжди готовий у відповідь на наклеп і образи дати здачі. Вимагає поваги до себе і своєї країни. Впевнений у собі. Напористий. Сильний. Господи, як же це все немодно і несучасно!

Просто неможливо уявити його на чолі гей-параду! Колишнього президента - запросто, а цього - ну, ніяк!

Якщо додати до цього нестримне бажання називати речі своїми іменами, ненависть до соціалізму в усіх його проявах і впевненість в тому, що шпана розуміє тільки удар в морду, складається просто жахлива картина!

Звідки він взявся в нашому, такому освіченому ХХI столітті ?! Столітті політкоректності, «святкового дерева» замість різдвяної ялинки, столітті негідників, які відмовляються стояти під час виконання державного гімну. Столітті, як би це м'якше висловитися... загальних туалетів?", - написав він на ForumDaily.

Вчора, 18 січня, Трамп вкотре висловився щодо Мексики. Цю державу американський лідер назвав "найнебезпечнішою країною у світі", про що написав у своєму Twitter:

"Нам потрібна стіна заради безпеки нашої країни. Нам потрібна стіна, щоб зупинити масовий приплив наркотиків з Мексики, яка зараз вважається найнебезпечнішою країною світу", - написав Трамп.

Наші інтереси: 

Політик, який називає речі своїми іменами, який відстоює інтереси своєї країни - приклад для наслідування і приклад, що нинішнє політичне болото можна розворушити.

Гравець: 
Олена Каганець
222

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка