Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Хто володіє Почаївською лаврою: відтепер не УПЦ МП

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Антирейдерська комісія Мін’юсту скасувала рішення про передачу Свято-Успенської Почаївської лаври УПЦ Московського патріархату. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

В Мін’юсті визнали, що споруди релігійного комплексу віддали в користування УПЦ МП незаконно, а дії реєстратора, який це рішення ухвалив, зараз вивчають правоохоронці.

В Почаївській міськраді терміново викликали на роботу державного реєстратора, який повинен передати одну за одною шість споруд лаври у власність державного заповідника.

“Нам потрібно зареєструвати право оперативного управління за Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником. Згідно з наказом Міністерства культури, це майно нам передано в оперативне управління”, – розповів юрист заповідника Ігор Деревінський.

Це означає, що відтепер Кременецько-Почаївський державний заповідник де-юре володіє, розпоряджається і користується майном лаври, закріпленим за власником — Міністерством культури.

 

Наші інтереси: 

Відновлення справедливості.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Законне і справедливе рішення! Українські православні святині повертаються українському народу!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!