Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Хорватія підтримує Україну. Москва незадоволена...

Спецтема:

У МЗС Росії назвали недоречними плани передачі Україні хорватського досвіду мирної реінтеграції окупованих територій.

МЗС Росії вважає, що плани Хорватії поділитися з Україною досвідом мирної реінтеграції окупованих територій не сприятимуть врегулюванню конфлікту на Донбасі. Про це йдеться в коментарі Департаменту інформації і друку МЗС Росії у зв'язку із заявами про активізацію діяльності робочої групи Хорватії зі співробітництва з Україною.

"Звернули увагу на заяви, що пролунали за підсумками хорватсько-українських переговорів на рівні глав урядів у Загребі, про плани активізації діяльності створеної в жовтні 2016 року при уряді Хорватії робочої групи зі співробітництва з Україною, націленої на передачу Києву хорватського досвіду "мирної реінтеграції окупованих територій", який нібито можна застосувати до Донецька і Луганська. Змушені знову підкреслити непродуктивність і недоречність подібних кроків", - йдеться в заяві.

У російському зовнішньополітичному відомстві зазначили, що в Загребі односторонньо подають важкі сторінки балканської кризи першої половини 1990-х років, "тим самим підігруючи Києву".

На думку російського МЗС, Хорватія повинна вимагати від Києва "раз і назавжди припинити обстріли Донбасу, зняти транспортну і соціально-економічну блокаду регіону, відмовитися від обмежень на вільний доступ населення до інформації".

Нагадаємо, наприкінці 2016 року в Хорватії була створена робоча група підтримки України, а нещодавно глави урядів України і Хорватії підписали План взаємодії робочої групи на 2017 рік, який передбачає співпрацю передусім у питаннях реінтеграції територій.

Наші інтереси: 

Москва незадоволена будь-якою підтримою УКраїни зі сторони світового співтовариства, але, зрештою, хіба це дивно і невже це важливо?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи