Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
60

Росія штучно змінює демографічний склад анексованого Криму

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Військовий потенціал, який тут постійно нарощується, може стати загрозою не лише з точки зору можливої агресії Росії на материкову частину Україну, а й з точки зору змін етнічного складу населення даного регіону. 

tuka.jpg

Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука   заявив про це 13 червня під час щорічної зустрічі з європейськими партнерами у рамках діалогу з питань прав людини між Європейським Союзом і Україною.

"Величезне питання – збільшення військового потенціалу Росії на території Криму. Росія завозить велику кількість кадрових військових. Зрозуміло, що родини переїжджають  в Крим жити разом з військовими. Переїжджають не на день і не на два. Таким чином Росія повторює кроки Радянського Союзу – штучно змінює демографічний склад цілого регіону. Це неприпустимо. Це грубе порушення міжнародного законодавства", – наголосив Тука.

Також він додав, що Росія блокує українські сайти, які надають громадянам на анексованих територіях можливість вивчати українську мову, літературу, історію, готуватись до складання іспитів в українські вищі навчальні заклади.

Раніше в ООН заявили, що Кремль порушує положення Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, змушуючи мешканців анексованого Криму до військової служби у лавах РФ. На військову службу окупанти плануюють призвати до 2 400 чоловіків. 

Наші інтереси: 

РФ - агресор і окупант!