Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Гра в АНСДП: ми до неї готові?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Найвищим досягненням лідера є формування такої організації, яка спроможна успішно діяти без нього. Проте на початковому етапі всім доведеться добряче попрацювати в режимі ручного управління. По-іншому ніяк.

180303pognaly.jpg

Погнали!
Погнали!

Слово «організа́ція» походить від гелленського ὄργανον (óрганон), що означає «інструмент». Тобто організація – це засіб досягнення певної мети. Наприклад, організація тексту для кращого його сприйняття.

Проте в даному випадку нас цікавить згаданий термін у вужчому сенсі: організація – це група людей, діяльність яких координується для досягнення мети.

Найвищий рівень людської організації позначається терміном «соціальний організм». У цьому випадку організація поводиться подібно до «великої людини» – колективної особистості.

Як сформувати таку «велику людину»? Для початку треба з’ясувати, як поводиться «мала людина». А це залежить від рівня її розвитку. Психологія говорить про 4 рівні. Почнемо з найвищого.

Рівні розвитку особистості

1. Людина-4 самостійно визначає правильні цілі, творчо виробляє способи їх досягнення, формує правила (норми) і виконує їх.

2. Людина-3 не спроможна обрати правильну мету, тому отримує її іззовні. Отримавши мету, вона самостійно творить стратегію, формує правила і здійснює їх виконання. 

3. Людина-2 не спроможна виробляти стратегію. Але якщо їй дати готові правила (норми, інструкції), вона здатна їх самостійно засвоїти і застосувати.  

4. Людина-1 може виконувати лише конкретні вказівки. Правило вона може застосувати завдяки тренінгу, коли внаслідок багаторазових повторів виробляється умовний рефлекс, відтак норма виконується «на автоматі».

У процесі розвитку людини від рівня-1 до рівня-4 змінюється характер її діяльності в організації. Людині-1 для ефективної діяльності потрібне «ручне управління». Людині-2 досить давати чіткі правила – все інше вона зробить самостійно. Людині-3 треба ставити правильну мету, а вже спосіб її досягнення вона виробить сама. Людина-4 визначає правильну мету самостійно.

Рівні розвитку організації

Між устроєм «малої людини» (індивідууму) і «великої людини» (організації) є системні подібності. Відтак організаціям також властиві чотири рівні розвитку.   

Уявімо собі, що хтось задля досягнення масштабної мети вирішив створити ідеальну організацію – соціальний організм.

На самому початку це буде організація першого рівня (організація-1, або О-1). Для того, щоб вона працювала, лідеру доведеться керувати нею «в ручному режимі», особисто спілкуватися з учасниками і щільно координувати їх взаємодію. Це нормально працює в «малих» групах, тобто коли чисельність організації не перевищує 5 осіб. Якщо ж їх стає більше 10 чи 20, то треба виходити на другий організаційний рівень і більшу частину керування здійснювати за допомогою правил.  

Для формування О-2 лідеру доведеться розробити нормативну базу, тобто писану і неписану систему правил – статут організації, її внутрішнє законодавство, корпоративну культуру, звичай. При цьому йому доведеться самостійно визначати чергову мету і виробляти стратегію її досягнення.

Якщо лідер спроможеться створити О-3, то він зможе зосередитися на формулюванні цілей, а способи їх досягнення організація вироблятиме самостійно.

Найвищим досягненням лідера є формування такої організації, яка сама визначатиме цілі і досягатиме їх. Це й буде О-4 – соціальний організм.

З чого почнемо творення АНСДП

Стартап АНСДП має поступово, протягом багатьох років перетворитися з невеликого об’єднання однодумців на постіндустріальну націю-організм. Для цього доведеться пройти описані вище 4 рівні розвитку.   

Вочевидь, АНСДП почнеться з О-1. Це значить, що на цьому етапі лідеру доведеться виконувати багато роботи в режимі «ручного управління». Не варто сподіватися на те, що люди прочитають «Народний Оглядач» і самі почнуть організовуватися. Таке відбуватиметься пізніше – на етапі О-2.

Я ще точно не знаю, як це виглядатиме, але вже розумію, що доведеться багато чого робити самому і, відповідно, за все самому й відповідати.

Чесно кажучи, така перспектива мене дещо напружує. Але якщо все робити у вигляді ділової гри, то буде навіть цікаво.  

А що ви про це думаєте?

Чи готові отримувати ігрові завдання і їх виконувати?

Пишіть у коментарях!

Наші інтереси: 

Крок за кроком просування збираємо!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Я з тобою, Друже Ігоре!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

А хто визначає правила, за якими цілі визначатимуть як правильні?

Цитата:
Людина-4 самостійно визначає правильні цілі

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Ігор Каганець.

Правила є різних рівнів. Найвищі правила - це правила Творця Всесвіту. Якщо мета відповідає цим найвищим правилам, то вона є правильною.

Нижчий рівень правил - це розроблені нами норми (обмеження, настанови, закони, принципи), які ведуть до мети.

Ельф Цілісний каже:
А хто визначає правила, за якими цілі визначатимуть як правильні?
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Людина-4 самостійно визначає правильні цілі</blockquote>

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Еней Харалужний.

Я готовий грати в АНСДП.

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Бор Крутивус.

Я з вами!) Інформація трансльована НО помагає мені ставати кращим, а по суті можна вважати, що в грі вже давно, може навіть з тих часів коли не підозрював про це :)

Зображення користувача Станко Драгоман.

В грі вже всі давно, давайте конкретику.

Зображення користувача Тарнай Стрілець.

Я теж готовий грати.

Зображення користувача Володимир Федько.

Шість гравців вже зголосилися!
Можна створювати перший демос.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Гор Дуліб.

Починаймо!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Цікаво буде з середини подивитись як один одного почують. Надзвичайно актуальна тема. Готовий отримати досвід. На перших порах це буде персональна лідерська система. Лідер створює партію під себе. Я все правильно зрозумів?

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Ігор Каганець.

АНСДП - це стартап, тому має діяти за законами розвитку стартапів. Ось один із законів:

"Ви повинні спочатку сформувати команду настільки одностайною, наскільки можна. Для цього є кілька причин. Найважливіша з них полягає в тому, що стартапи страждають недостатнім фінансуванням і браком співробітників. Це великий недолік: ви не тільки можете нарватися на неприємності, але навіть не можете заздалегідь знати, які це будуть неприємності. Швидкість – ось ваша єдина зброя. Все, що у вас є, це швидкість.
Розмаїття думок є необхідним тоді, коли ви ще нічого не знаєте про що-небудь важливе. Але якщо є відчуття, що все вже зрозуміло і правильно, то сперечатися нема чого" - Пітер Тіль: успішні стартапи

Зазвичай стартапи народжуються як лідерські проекти. Ми вже багато говорили про лідерську модель, настав час випробувати її практично.

Володимир Світлий каже:
Цікаво буде з середини подивитись як один одного почують. Надзвичайно актуальна тема. Готовий отримати досвід. На перших порах це буде персональна лідерська система. Лідер створює партію під себе. Я все правильно зрозумів?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Я довго думав над тим, чому в нас відсутня активність у захисті дипломних проектів Інституту Міжмор’я і формуванні демосів.

З’ясувалося, що ми намагалися одразу ж перестрибнути на другий рівень, коли організація керується інструкціями.

Тому зараз нормально починаємо з першого рівня, коли організаційні основи закладаються в ручному режимі.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Вже граю )

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Святослав Хоробрий.

Радіймо Арії !!!! Граю !!!

Святослав Хоробрий

Зображення користувача Богдан Бень.

Я у грі!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Вітаю, Ігоре, з "інженернем" виводом успішного творення лідера-організації-АНСДП.

Очевидно, граю і я !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Граю!

Хай Буде!

Зображення користувача Іван Закала.

Граю!

Зображення користувача Андрій Юрків.

Радіймо ! Граю !

Реальність існує незалежно від вас ... До тих пір, поки ви з цим згодні.

Зображення користувача Данило Майоров.

Мені здається, що для реалізації цієї гри потрібна команда логіко-сенсорних екстравертів, адміністраторів інакше кажучи. Тоді все зрушиться з місця.

І повіє огонь новий з Холодного Яру!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ти на себе натякаєш? Признавайся :)

Данило Майоров каже:
Мені здається, що для реалізації цієї гри потрібна команда логіко-сенсорних екстравертів, адміністраторів інакше кажучи. Тоді все зрушиться з місця.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Данило Майоров.

В тому числі :)

І повіє огонь новий з Холодного Яру!