Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Google побудує центр обробки даних в Ізраїлі для своїх хмарних сервісів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Компанія Google має намір створити в Ізраїлі центр обробки даних для своїх послуг хмарних обчислень Google Cloud Platform. Технологічний гігант може вкласти сотні мільйонів доларів в місцеву інфраструктуру.

Haaretz повідомляє, що інтернет-гігант веде переговори з низкою операторів серверних ферм в Ізраїлі та, можливо, вже підписав контракт з одним з них.

Google прагне побудувати гігантський центр обробки даних і перетворити Ізраїль в «регіон», що підтримує його міжнародні хмарні операції.

Потенційні інвестиції також будуть спрямовані на прокладення запланованого підводного кабелю, який передбачає з'єднання Італії з Індією та проходитиме через територію Ізраїлю.

Кабель, з політичних міркувань розділений формально на дві частини (Індія-Йорданія і Йорданія-Італія), покликаний знизити залежність інтернет-сполучення між Європою та Азією від Єгипту, через який проходять 15 кабелів і майже третина глобального інтернет-трафіку.

 

Наші інтереси: 

 Розуміти, що Google створює цифровий контроль над людьми. Ізраїль вже майже повністю вакцинований, отже може бути зручним майданчиком для цифрових експериментів.

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Маціон.

Власник Google просто лаштує запасний аеродром для своєї компанії-монополіста (порушника антимонопольного законодавства США) на "землі обітованій". Все може статися в США, де права опозиція щоденно набирає сили. А "земля обітована" не екстрадує злочинця на запит іншої держави. Щодо "повної
вакцинації Ізраїля" також є сумніви. Надто схоже це на акцію прикриття всесвітньої вакцинаційної афери. Можна, наприклад, колоти вітаміни з пляшечки, на якій написано "вакцина від Covid-19".

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

Зображення користувача Микола Стригунов.

Шановний добродію Ігоре, вакцинація призначена, аби люди більш охоче корилилися будь-якому авторитету, відкидаючи власні думки. З огляду на це, майже повна вакцинація простих євреїв - це цілком природнє явище! А, те що ти кажеш, шановний добродію, робить владна верхівка.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Маціон.

Пане Миколо, вважаю, що вакцинація має на меті скорочення населення Землі. Жидівські олігархи, які організували коронавірусну аферу, навряд чи зацікавлені у винищенні населення в Ізраїлі, адже вони реалізують план світового панування своєї нації, як вчив їх "батько юдаїзму" Єзекиїл. Алгоритм реалізації цього плану викладений в сіонських протоколах, що наведені в книзі С.Нілуса "Близ грядущий антихрист і царство диавола на Земле" (1911 рік видання). Сіонські протоколи одразу після їх перших публікацій були оголошені фальшивкою, але майже все, що в них написано, було ретельно виконане ще в 20-у столітті.

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

Зображення користувача Микола Стригунов.

А, щодо запасного аеродрому - то це, на мою думку, цілком слушне та доречне зауваження!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!