Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Глава Сенату Польщі: Росія хоче пересварити Польщу з Литвою і Україною (Delfi, Литва)

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Вільнюсі проходить засідання парламентської асамблеї трьох країн - Литви, Польщі та України. Не дивно, що однією з центральних тем обговорення стала  російська загроза, а саме те, що Кремль робить спроби посварити Польщу і з Литвою, і з Україною.

Росія хоче посварити Польщу і з Литвою, і з Україною, а спільне завдання сусідів - не допустити, щоб це завадило створенню майбутнього, каже голова Сенату Польщі Станіслав Карчевський, що знаходився в понеділок у Вільнюсі.

«Провокації у відносинах Польщі та України пов'язані з історичною пам'яттю, а в стосунках Польщі та Литви - з польською національною меншиною в Литві. Тут Росія підбурює. Питання нацменшин вирішуються складно, але це не причина, щоб ми дозволяли комусь третьому грати тими речами, які можуть нас посварити», - сказав Карчевський під час відкриття засідання Парламентської асамблеї (ПА) Литви, Польщі та України.

Глава Сенату зазначив, що відносини Вільнюса і Варшави «ніколи не були такими, як сьогодні». Він також підкреслив, що не дивлячись на спроби посварити литовців і поляків, людям важливо показати реальну співпрацю країн в областях оборони, енергетики, науки, ринку праці.

«Ця співпраця інтенсивна як ніколи після 1990 року», - сказав глава Сенату Польщі. Політик говорив і про українську молодь, що навчається в Польщі, і про робітників, які приїхали до Польщі з України.

«Загальна задача Польщі, Литви та України - зробити все, щоб це (дії Росії - прим. ред.) не заважало нам будувати сьогодення і майбутнє», - сказав Карчевський.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій сказав, що ворог Литви, Польщі та України не змінюється, змінюється тільки його назва.

«Ми відзначали сторіччя проголошення держави, і давайте згадаємо, хто хотів знищити наші держави - та ж сама Російська імперія. Наш ворог не змінюється, змінюється тільки його назва - царська Росія, Московське князівство, Радянський Союз, Російська імперія», - сказав Парубій.

«Той же ворог століттями намагається, колись - успішно, знищити нашу державність. І для України це зараз не тільки теоретичний виклик - кожен день наші солдати стикаються з тією ж самою Російською імперією», - додав він. 

Наші інтереси: 

Співробітництво країн Міжмор'я - це зміцнення кожної держави окремо і всіх разом.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чітко визначено, хто наш ворог!

Цитата:
«Ми відзначали сторіччя проголошення держави, і давайте згадаємо, хто хотів знищити наші держави - та ж сама Російська імперія. Наш ворог не змінюється, змінюється тільки його назва - царська Росія, Московське князівство, Радянський Союз, Російська імперія», - сказав Парубій.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!