Важливість: 
3

Категорія:

Генштаб оголосив, скільки людей налічує оперативний резерв ЗСУ

На сьогодні оперативний резерв ЗСУ складає близько 200 тисяч резервістів. Про це під час брифінгу сказав начальник Головного управління персоналу — заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомляє Генштаб в Facebook.

yaremenko.jpg

Артур Артеменко, заступник начальника Генерального штабу ЗС України, генерал-лейтенант

За його словами, Генштаб наразі здійснює заходи з нарощування бойових спроможностей військ (сил) та підготовки до їх негайного застосування. Такі заходи вживаються у зв’язку із черговим актом збройної агресії з боку Росії та відповідно до закону "Про правовий режим воєнного стану".

"На сьогодні оперативний резерв ЗС України складає близько 200 тис. резервістів, 80% з яких, за результатами соціологічних опитувань, висловили готовність прибути до своїх частин у разі відкритої агресії противника", - підкреслив Артеменко.

Заступник начальника Генштабу заявив, що протягом останніх трьох років підготовку на зборах у складі бойових військових частин та органів військового управління усіх рівнів уже пройшли понад 40 тис. резервістів оперативного резерву першої черги (ОР-1).

 

 

Наші інтереси: 

Потужна сила.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка