Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ФСБ проти ГРУ: не бойова нічия Навального і Гіркіна

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дебати Навального і Гіркіна - це огидне видовище. Особливо, якщо розумієш, що дебатують відомий, і наче прозахідний ліберал-демократ Навальний з відвертим військовим злочинцем і вбивцею Гіркіним (Стрєлковим), який теж наче в опозиції до Путіна. Чому і один і другий «наче»? Та тому, що обидва ці персонажі давно вже є агентами спецслужб і грають роль «нової політичної еліти» і опонентів Путіна. Ліберальної і націонал-патріотичної.

Керована демократія  - улюблене трактування кремлівських технологів. Але, на відміну від офіцера Гіркіна, Льоша Навальний ще і в Держдепі під'їдає. Там теж потрібна така ширма опозиційних настроїв і майбутніх ліберальних перетворень в Росії. 

Хоча тільки невіглас і людина, яка ніколи не читала історію Росії, може подумати про те, що ліберальна ідея може охопити маси, а ліберал може прийти до влади. Та ще й через демократичну процедуру виборів. 

А може в Вашингтоні і справді вважають, що Навальний створить проблему правлячій російській верхівці і самому господареві Кремля? Ну, тоді американці дуже наївні і зовсім не уявляють собі сучасних реалій, а тому живуть у світі власних ілюзій.

Ви запитаєте, а для чого взагалі потрібні були ці «дебати»? Адже це дійство явно не на користь офіційного Лідера Російської опозиції і улюбленця деякої частини просунутої інтелігенції. 

У цивілізованому світі ліберал-демократ не міг би сісти за стіл з людиною, відверто причетною до масових вбивств і терору на території іншої країни. А тут, замість презирства, Навальний змушений дискутувати з ним про майбутнє Росії і долю світу в цілому. 

Може йому це і не потрібно було. Однак, хто ж його буде питати, «надію молоді» та «борця» з Путінським режимом? 2018 рік не за горами. 

Потрібна картинка демократизації політичного процесу. Потрібна показна імітація появи в Росії конкурентного політичного середовища. Незважаючи на, так би мовити, особистості. Ми ж пам'ятаємо, скільки різних гидот наговорив Гіркін (Стрєлков) на адресу Самого. А тут, на тобі, замість ізоляції і знищення, дебати ...

Та й Навального в черговий раз можна підставити і дискредитувати перед Посольством США. Мовляв, дивіться, ніяких справжніх цінностей у вашого протеже нема. Він не тільки ваш, але й наш ...

Ось тому і відбувся відкритий і показовий кастинг майбутнього суперника Царя на виборах. І треба сказати, що оглядини власних агентів під прикриттям пройшли у відверто нудній і дружній атмосфері. 

Глядачі, звичайно, не в захваті. Зате самі ляльководи і учасники процесу, по-моєму, задоволені.

І вже навіть не важливо, що говорив Навальний, і як поводився Гіркін. Кремлю вдалася ще одна пропагандистська операція.

А ось для України це стало черговим ляпасом. Чому? З одного боку тому, що багато надій покладалося у нас на Навального і багато позитивних оцінок було в його адресу, а тут такий неповажний по відношенню до нас жест. 

До речі, і по Криму, Навальний давно вже повторює «кремлівські тези» про складність і неоднозначність ситуації ...

Але українці довго прозрівають. А потім, швидко розчаровуються. Думаю, тепер ні в кого нема сумнівів в тому, що Навального давно «ведуть» і використовують у своїй грі. 

Він потрібен Путіну, щоб артикулювати певні меседжі для Заходу і консолідувати активну молодь всередині країни в потрібному напрямку. Щоб під наглядом була ...

І звичайно, він давно знаходиться «під ковпаком» потужного компромату і не представляє ніякої небезпеки ...

Що ж стосується Стрєлкова, то його похід в відкриту політику - це відверта насмішка над усіма нашими спецслужбами, які повинні були вважати своєю справою честі знайти його в будь-якій точці земної кулі і знищити. 

Так, так, саме знищити. Так чинять усі держави, що поважають себе. Не боячись при цьому чийогось засудження. 

А замість цього, наші ЗМІ і провладні «експерти» і «аналітики» мало не щодня цитували Стрєлкова, коли той, щоб привернути до себе увагу і завоювати довіру, негативно висловлювався на адресу російського керівництва і особисто Путіна. 

Цитували людину, ОСОБИСТО причетну до окупації частини нашої території, вибухів сотень будинків і вбивства тисяч наших громадян.

Наші інтереси: 

Вміти робити висновки. Не плекати ілюзій щодо модернізації Росії і налагодження дружніх стосунків. Після загарбання Криму все просто: або ми, або вони. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Суцільний стриптиз!
Навального з Гіркиним... Українських ЗМІ... Так званих "політологів" і "експертів" які постійно міняють своїх улюбленців... за грубі гроші, звичайно!
Стриптиз одних... Політична проституція інших...
Гроші не пахнуть!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!