Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ЗМІ Росії: Індустрія глобальної брехні

Світ:

Спецтема:

Україна знаходиться у розпалі інформаційної війни, одним із інструментів ведення якої є фейки (розповсюдження неправдивої інформації). Їх поширюють через ЗМІ і соціальні мережі. Фейків є багато не лише в інтернеті, а й в традиційних ЗМІ. Це пов’язано з політичними і військовими діями між Росією і Україною. Адже основним виробником фейкової інформації є російські інформаційні агенти і ЗМІ.


Ви заходите на російський сайт і бачите таку картинку…


«Вочевидь знайдено якесь таємне сховище СС» – думаєте ви, при цьому не сприймаючи критично цифру в мільйони тонн золота (в золотосховищах усіх держав планети Земля немає стільки!), – і йдете по посиланню далі…Військовослужбовець, що сидить на злитках золота, остаточно вас переконує, що знайдено клад СС!

Ви йдете по посиланню далі і дізнаєтесь… що в Росії почалася експлуатація нового рудника, на якому передбачається переробляти один мільйон руди на рік (різницю між мільйоном тонн золота і мільйоном тонн руди розумієте!), щоб видобувати з руди золото!Цей рудник, що міститься на відстані 240 км від Охотська, був відкритий ще у 1973 році, але добувати в ньому золото було нерентабельним і тому його закинули! В умовах потужних економічних санкцій і різкого зниження продаж газу, Росія змушена шукати можливості поповнення казни!

* * *

Поруч з фейковою інформацією про «знайдене золото» ви бачите фотографію офіцера СС з підписом: «Всплыла вся правда о деде Кличко! Все становится понятно»…
Ви зацікавлені і заінтриговані! ЯК? Дід Кличко був офіцером СС!? Дивно! У Кличко ж українсько-єврейські корені!

Правильно! В селі Вільшана Черкаської області в місцевому музеї прославленим боксерам – братам Кличко – присвячений окремий зал, в якому вміщено величезне пишне генеалогічне древо роду Кличко. Сучасну історію роду Кличко обчислюють століттям – знають історії їхніх прадідів Ерофея і Петра і, звичайно ж, діда братів Родіона Кличка.

«Родіон був сином бідного селянина Петра Кличко, – показує на генеалогічному древі завідуюча музеєм Людмила Тимошенко «листочок» діда спортсменів. – Він був єдиним з цієї лінії Кличко, хто, так би мовити, вибився в люди – закінчив школу міліції, отримав посаду начальника паспортного столу, що на ті часи було дуже високим постом. Одружився на дуже красивій і розумній дівчині Тамарі (в дівоцтві Тамара Яківна Етінзон), яка приїхала в село працювати вчителькою української мови...

Це бабуся наших боксерів-чемпіонів, – уточнює Людмила Тимошенко. – Люди згадують, що вона була активісткою – вечори організовувала, співала, грала на гітарі. Але, на жаль, її дуже сильно зламала Велика Вітчизняна. Під час окупації Тамару Кличко заарештували фашисти – вона за національністю була єврейкою. Родіону вдалося якимось немислимим чином викупити її у окупантів… Але на цьому страждання Тамари Кличко не закінчилися - щоб врятувати дружину, Родіон Кличко два окупаційні роки ховав її від всіх в старій батьківській хаті. ...Для чого ж була потрібна така нагла брехня про діда Кличко!?

А для того, щоб звинуватити його у перейменуванні проспекту Генерала Ватутіна!

«Тот, кто спас одну жизнь, как будто спас целый мир» – эта надпись выгравирована на израильской медали «Праведник народов мира». Ею награждаются те, кто в период Второй Мировой войны способствовал спасению евреев....

«И вот благодарность от одного из «спасенных». 2 июня Киевсовет принял решение о переименовании проспекта Генерала Ватутина. Среди поддержавших решение был и глава Киевский городской голова Виталий Кличко, внук Родиона и Тамары Кличко. Кличко и К0 назвали магистраль именем Романа Шухевича, украинского командира специального разведывательно-диверсионного батальона абвера «Нахтигаль» (немецкие командиры – обер-лейтенант Ганс-Альбрехт Герцнер и обер-лейтенант Теодор Оберлендер, политический руководитель, осуществлявший связь между личным составом и немецким командованием), приданного 1-му батальону полка «Бранденбург 800» майора Фридриха Вильгельма Хайнца. «Хлопцы» батальона «Нахтигаль» в том числе приняли участие в чудовищном львовском погроме (от которого даже немцам стало «муторно»).

Фраза из Талмуда, которой я начал этот материал, имеет и продолжение: «кто отнимет одну жизнь, уничтожает целый мир». Сколько «миров», сколько безвинных жизней, уничтожили Шухевич и его подручные? Были бы у Тамары и Родиона Кличко шансы выжить (а у их внука появиться на свет), если бы возглавляемая Николаем Ватутиным и другими военачальниками Красная Армия не свернула шею Гитлеру?...»

* * *

Щоденно, погодинно, щохвилинно на світ вивертаються терабайти глобальної брехні Кремля!


Наші інтереси: 

Вивчати форми і методи інформаційної війни Росії та успішно протидіяти російській пропаганді.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи