Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

ФОПи приносять Україні більше 1 мільярда доларів на рік

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В Україні майже 2 млн підприємців, і кожен з них сплачує в середньому 13 тисяч гривень щороку. У 2019 році обіг ФОПономіки становив 1 млрд доларів, повідомляється на сайті відкритих даних Опендатабот.

 

"За вісім років надходження від ФОПів в бюджет зросли у 24 рази. Лише за останні два роки сума надходжень зросла на 10 млрд гривень. У 2019 році підприємці сплатили майже 25 млрд гривень, у 2018 році ця сума становила 19,8 млрд гривень, у 2017 - 15,4 млрд", – йдеться у повідомленні Опендатаботу.


Кількість ФОПів збільшується в середньому на 7 тисяч щомісяця: відкривається близько 20 тисяч, а закривається близько 13 тисяч.

Наразі в Україні зареєстровано 1 903 725 ФОПів.

Протягом останніх п’яти років спостерігається тенденція на збільшення кількості жінок у бізнесі. У 2016 в Україні було 43.7% жінок-підприємиць. Вже у 2018 році цей показник зріс до 45% ФОПів.

Довідка НО:

ФОП – це фізична особа-підприємець. Щомісяця платить 22% від доходу в Пенсійний фонд у вигляді так званого єдиного соціального внеску (мінімальний внесок становить 1100 грн), за це йому нараховують страховий стаж, необхідний для виходу на пенсію. Окрім ЄСВ ФОП платить від 5% до 18% податку і 1,5% військового збору.

Наші інтереси: 

Розуміти, як наповнюється державний бюджет, з якого платять зарплати чиновникам і бюджетникам, а пенсії – пенсіонерам. Розуміти, що ФОПи – це самостійні самозайняті люди, які живуть за рахунок власної праці і сплачують державі податки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи