Зображення користувача Еней Світлий.
Еней Світлий
129

Еней Світлий: Щоденна планер(ка) - Вересень 2015

Радіймо, друзі!

Надійшов час підбити підсумки моєї місячної праці над оновленням "Народного Оглядача". З різних причин зробити вдалося не так багато, як очікувалося. Основним напрямком робіт було 1) виправлення помічених несправностей на поточному робочому сайті та у його оновленій версії, потім -  2) роботи щодо впровадження нової можливості - голосування за "Учасників публікації" і, звісно, 3) оновлення складових частин коду проекту.

Детальніше по пунктах:

1. Виправлено несправності у: 1) відсутності деяких файлів зі стилями (тимчасово вимкнено оптимізацію, що генерувала ці файли), 2) заливанні файлів (збільшено максимальну допустиму величину кількості змінних HTML на сторінці), 3) відновлено роботу БД після збою (з використанням збірки MySQL "Percona" 5.6), 4) замінено систему підключення мережевих носіїв даних (чим виправлено роботу системи створення резервних копій та роботу сайту з файловою системою загалом).

2. Голосування за "Учасників" - здійснювалося налагодження її роботи. Відбувається її тестування і внесення необхідних для коректної роботи змін.

3. Оновлення складових модулів проекту включає: 1) оновлення безпеки (ядра сайт та складових модулів), 2) інші оновлення, що дають ширші можливості для розробників у впровадженні нових можливостей.

Щодо наступних кроків: 1) завершення розробки можливості голосування за Учасників і викладення оновлення на робочий сайт "Народного Оглядача", 2) початок роботи над нейромережею "Третій Гетьманат".

"Лупаймо сю скалу..." Невідступно, наполегливо, завзято. Ми все зможемо.

Хай Буде!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні вівторок, 1 вересня 2015 року.
1. Вчора відлагоджував роботу механізму оновлення даних на сторінці після голосування.
2. Сьогодні продовжу цю ж роботу над голосуваннями за користувачів.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні середа, 2 вересня 2015 року.
1. Вчора відлагоджував роботу механізму оновлення даних на сторінці після голосування.
2. Сьогодні продовжу цю ж роботу над голосуваннями за користувачів.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні п’ятниця, 4 вересня 2015 року.
1. У середу відлагоджував роботу механізму оновлення даних на сторінці після голосування. Для обходу обмеження селекторів CSS (якими вибирається місце для додання нового вмісту), впровадив два нових методи JQuery для їх виклику з Drupal AJAX команди. Ще потрібно виправити кілька помилок JS, що з’являються після додання нового вмісту.
2. Сьогодні продовжу цю ж роботу над голосуваннями за користувачів.
3. Працюємо!

Зображення користувача Зір Чіткий.

Хай буде!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні понеділок, 7 вересня 2015 року.
1. У п’ятницю та на вихідних відлагоджував роботу механізму оновлення даних на сторінці після голосування. Вдалося повністю налагодити коректну його роботу. Вимкнув нововведення для кешування "відмальованих сутностей", оскільки маємо три рівні їх вкладеності, й потрібно випрацювати автоматичний механізм його відслідковування для коректної очистки батьківських сутностей при голосуванні за дочірні. Почав перенесення зроблених змін у код фіч.
2. Сьогодні продовжу роботу над голосуваннями за користувачів: оновлення коду фіч, вигляд сутності користувача.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні вівторок, 15 вересня 2015 року.
1. У на минулому тижні у понеділок та у подальші дні: 1) оновив код фіч, 2) виправив вигляд головної сторінки та сторінки інвестування, 3) знайшов придатний та впровадив механізм сторінковості у діалогові вікна з результатами голосувань, 4) розпочав тестування й налагодження сторінок статистики Галії: а) вдосконалив можливості модулю відображення операцій Галії на показ голосування над будь-якими сутностями (зараз: користувачами та матеріалами), а не лише з матеріалами.
2. Сьогодні продовжу роботу над тестуванням й налагодженням сторінок статистики Галії: а) потрібно впровадити новий механізм у пару десятків сторінок й б) перевірити справність деталізованих посилань (з узагальнених цифр рейтингів на перелік складових їх операцій).
3. Працюємо!

Зображення користувача Миро Продум.

Давай, Енею! Перемін вимагають наші серця! :)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні середа, 16 вересня 2015 року.
1. Вчора тестував та налагоджував сторінки статистики Галії: а) додав, де потрібно, новий механізм підтягування даних про сутність, за яку відбулося голосування, б) приводив до однакового стилю вигляд сторінок статистики, в) почав лагодити сторінки у закладках профілю користувача.
2. Сьогодні продовжу роботу над тестуванням й налагодженням сторінок статистики Галії: а) полагодити сторінки у закладках профілю користувача (ймовірно, треба буде виділити у окрему групу закладок через системні обмеження на кількість рівнів вкладеності), б) перевірити справність деталізованих (уточнюючих) посилань.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні четвер, 17 вересня 2015 року.
1. Вчора тестував та налагоджував сторінки статистики Галії: а) вигляд та б) коректність показу значень. У рядку узагальненого результату дані про загальну кількість рядків були невірними, так-як впроваджений легкий для сервера механізм розбивання на сторінки не містить такої інформації - рядок про загальну кількість рядків видалятиму.
2. Сьогодні продовжу роботу над тестуванням й налагодженням сторінок статистики Галії: а) полагодити сторінки у закладках профілю користувача, б) узгодити між собою вигляд усіх сторінок статистики, в) перевірити справність деталізованих (уточнюючих) посилань.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні п’ятниця, 18 вересня 2015 року.
1. Вчора під час роботи над сторінками статистики Галії у профілі користувача, намагаючись звести до однотипної роботи поточні сторінки по голосуванням за матеріали та нові сторінки з голосуваннями за користувачів, зрозумів, що дані їх записів в БД не містять інформації, що має бути виведена (щоб, просто, бути інформативною). Так трапилося через спробу слідувати попередній схемі збереженої інформації, де посилання на матеріал голосування, загалом, було достатнім для розуміння суті операції (окрім випадку операції нарахування автору статті, де дані про відправника були відсутні). Зараз же ця особливість стає досить критичною, так-як дані про відправника є обов’язковими. Є ідея, як змінити існуючу структуру для вмісту усіх потрібних даних й уніфікувати запис для операцій над даними усіх типів й, до всього, впровадити додатковий шлях підтягування даних про матеріал, над яким відбулася дія.
2. Сьогодні (й на вихідних) спробую впровадити цей оновлений механізм збереження та вибірки статистичних даних Галії. Хоча це й виглядає як недоречне відволікання, проте така зміна дозволить звести кількість сторінок статистики Галії у профілі користувача до двох на усі типи даних й не дублювати їх для кожного нового типу (вже зараз таке дублювання впирається в потребу створювати окремі під-розділи Галії з подвійними (як-от "Галія-Користувачі") чи окремими назвами ("Дарія" чи подібне)).
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні понеділок, 21 вересня 2015 року.
1. У п’ятницю й усі вихідні займався пошуком зміни існуючої структури записів роботи з Енергією для вмісту усіх потрібних даних. Початковий задум лише про внесення запису про замовлення виявився недостатнім. А все тому, що не усі операції мають таке замовлення (голосування за коменатрі - не має). Міркував над кількома варіантами розширення переліку даних й вийшов на елегантне рішення - перетворити записи на Сутності, що можуть мати поля. В поля внести потрібні додаткові дані. Знайшов напрацювання на цю тем, але, дещо, спрощені (без підтримки полів). Займався розширенням цих можливостей.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням записів про енергію на Сутності й відповідними змінами у логіці роботи НО.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні вівторок, 22 вересня 2015 року.
1. Вчора створив окремий модуль для надання Сутності, створеної модулем роботи з Енергією, можливості працювати з полями. Це потрібно для полегшення подальшого супродову цього рішення (оновлення основного модулю відбуватимуться без потреби внесення в нього змін щоразу патчем, та підтримки актуального стану цього патчу)
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням записів про енергію на Сутності й відповідними змінами у логіці роботи НО.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні середа, 23 вересня 2015 року.
1. Вчора відлагодив модуль роботи з полями до стану коректної роботи його сторінок налаштувань. Визначився з їх розташуванням для мінімальних переробок існуючого модуля керування енергією.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням записів про енергію на Сутності й відповідними змінами у логіці роботи НО. Потрібно 1) завершити вже початий механізм перетворення існуючих записів до нового стану й 2) створити експериментальний зразок сторінки статистики, що працюватиме з оновленими записами.
3. Працюємо!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Енею, дякую за працю! Молот ТОРА Тобі на допомогу! ))).

Ознайомся, будь ласка, з думкою про удосконалення механізму голосувань.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Еней Світлий.

Ігоре, тепер логічно буде... - Арсен Дубовик 23 Вересень, 2015 - 10:15

Цитата:
технічне питання: Як відслідковувати попередні голосування, щоб один акціонер не приймав рішень, які суперечать одне одному? Може, всі статті з голосуванням об'єднувати одним тегом "Голосування"???

Штучний інтелект? :) Жартую.
Люди мають слідкувати... Звісно, можна продумати механізми для полегшення виявлення таких випадків.

Розумне категорування - річ у будь-якому разі хороша,.. для зручного орієнтування у матеріалах. Тег до статті може додати, якщо не помиляюсь, будь-який її автор при її створенні чи редагуванні.

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні четвер, 24 вересня 2015 року.
1. Вчора шукав рішення проблемі подвійного розкодовування спецсимволів у адресному рядку. Вони можуть потрапляти в нього з різних причин, як-от - з машинних назв типів операцій, як є зараз з операціями роботи з енергією. Або ж при завантаженні файлів, що містять їх у назві. Цей випадок вже має опрацьовуватися модулем транслітерації, але потребує додаткової перевірки. Знайшов три рішення: 1) перейменувати машинні назви операцій, що їх містять (найпростіший), 2) попросили веб-сервер не розкодовувати їх... :), 3) замінити веб-сервер на його вдосконалений варіант (є таких два). Поки-що думаю піти найпростішим шляхом, щоб не затягувати час, але третій варіант найперспективніший, тож - повернемося до нього згодом.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням записів про енергію на Сутності й відповідними змінами у логіці роботи НО. Потрібно 1) завершити вже початий механізм перетворення існуючих записів до нового стану й 2) створити експериментальний зразок сторінки статистики, що працюватиме з оновленими записами.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні понеділок, 28 вересня 2015 року.
1. У четвер та п’ятницю працював над: 1) рішенням проблеми подвійного розкодовування спецсимволів у адресному рядку: а) спроба зібрати альтернативний (вдосконалений) двигун успіхом не увінчалася. Відклав. б) створив код оновлення записів у БД для перейменовування у ній операцій Галії. Виправив код проекту, де використовувалися попередні назви. 2) виправив логіку обробки операцій голосування на роботу з новими сутностями записів Галії, 3) почав роботу з виправлення сторінок статистики.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням сторінок статистики, що працюватимуть з оновленими записами Галії.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні вівторок, 29 вересня 2015 року.
1. У понеділок відлагодив код а) перейменовування операцій Галії у БД та б) переносу посилання на замовлення у окреме новостворене поле.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням сторінок статистики, що працюватимуть з оновленими записами Галії.
3. Працюємо!

Зображення користувача Еней Світлий.

Сьогодні середа, 30 вересня 2015 року.
1. У вівторок 1) розширив код перейменовування операцій Галії у БД взаємним обміном ідентифікаторами користувачів у парах операцій, 2) відлагодив випадок з відсутнім замовленням у внесках роботою, 3) виконав загальне тестування оновлення БД, 4) виявив та виправив несправність у оновленій логіці нарахування внесків роботою, 5) розпочав налагодження сторінок статистики: опрацював загальні сторінки інвестування (операції та рейтинги), розпочав роботу із загальними сторінками голосування.
2. Сьогодні продовжу роботу над перетворенням сторінок статистики, що працюватимуть з оновленими записами Галії.
3. Працюємо!