Еней Світлий: Щоденна планер(ка) - Вересень 2015

Радіймо, друзі!

Надійшов час підбити підсумки моєї місячної праці над оновленням "Народного Оглядача". З різних причин зробити вдалося не так багато, як очікувалося. Основним напрямком робіт було 1) виправлення помічених несправностей на поточному робочому сайті та у його оновленій версії, потім -  2) роботи щодо впровадження нової можливості - голосування за "Учасників публікації" і, звісно, 3) оновлення складових частин коду проекту.

Детальніше по пунктах:

1. Виправлено несправності у: 1) відсутності деяких файлів зі стилями (тимчасово вимкнено оптимізацію, що генерувала ці файли), 2) заливанні файлів (збільшено максимальну допустиму величину кількості змінних HTML на сторінці), 3) відновлено роботу БД після збою (з використанням збірки MySQL "Percona" 5.6), 4) замінено систему підключення мережевих носіїв даних (чим виправлено роботу системи створення резервних копій та роботу сайту з файловою системою загалом).

2. Голосування за "Учасників" - здійснювалося налагодження її роботи. Відбувається її тестування і внесення необхідних для коректної роботи змін.

3. Оновлення складових модулів проекту включає: 1) оновлення безпеки (ядра сайт та складових модулів), 2) інші оновлення, що дають ширші можливості для розробників у впровадженні нових можливостей.

Щодо наступних кроків: 1) завершення розробки можливості голосування за Учасників і викладення оновлення на робочий сайт "Народного Оглядача", 2) початок роботи над нейромережею "Третій Гетьманат".

"Лупаймо сю скалу..." Невідступно, наполегливо, завзято. Ми все зможемо.

Хай Буде!

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка