Важливість: 
5

Категорія:

Експеримент з системою обміну посиланнями RedTram: за і проти (опитування)

Розпочинаємо цілеспрямовану роботу з розширення кола прихильників Народного Оглядача. Починаємо з найпростішого – обміну посиланнями. Проте є й інші варіанти.   

Система обміну посиланнями працює так:

1. У кожній статті на нашому сайті під коментарями з’являється інформер системи «RedTram» – новини на тему «Наука і технології». Цією однією темою обмежилися тому, що в ній найменше інформаційного бруду (хоча інколи можуть траплятися нетематичні матеріали, несумісні з духом НО). На жаль, всі інші теми від RedTram: політика, здоров’я, суспільство тощо – це майже суцільний інформаційний шум і «чорнуха».    

2. Якщо відвідувач НО зацікавиться статтею, запропонованою інформером, він клацає на неї і потрапляє на величезне табло з масою всякого непотребу. Стаття, яка його цікавить, знаходиться у верхньому лівому кутку, підсвічена світло-червоним кольором. Якщо клацнути на неї, то потрапляємо на сторінку з цією статтею.  

3. Взамін за відвідування нами сторонніх сторінок, на інших сайтах показується інформер зі статтями Народного Оглядача: за 10 переходів з НО ми отримуємо не менше 12 переходів на НО.

У такий спосіб ми відкриваємо наш сайт для потенційних прихильників «Народного Оглядача». Їх в Україні стає дедалі більше, проте вони про нас ще не знають.   

Плюсом такого способу популяризації нашого світогляду є те, що він не потребує додаткових зусиль і фінансових витрат.

Мінусом є те, що посилання під статтями НО не відповідають тематиці цих статей, а тому збивають з пантелику, відтак сайт втрачає звичну для нас чистоту.

Якщо цей експеримент з RedTram нам не сподобається, то ми від нього відмовимось і спробуємо інші способи розширення аудиторії.

Серед них:

1. Платне розміщення банерів з найважливішими статтями НО на інших сайтах. Для цього доведеться збільшити фінансову підтримку нашої справи.

2. Докласти більше зусиль самим прихильникам НО для поширення інформації про нас в Інтернеті: в соцмережах, на форумах, приватно серед друзів і знайомих, шляхом поширення паперових видань Народного Оглядача і журналу «Перехід-IV», а також підпискою друзів на розсилку «Ранкової пошти». Цей спосіб не потребує додаткових фінансових витрат і є найбільш ефективним. Але він потребує активності всієї нашої спільноти.

Пропоную проголосувати за згадані три варіанти просування Народного Оглядача.

Голосування триватиме протягом місяця – до 12 березня.

Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера, то більша вага його голосу. Переможе той варіант, який отримає понад 80% інвестиційних внесків.     

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Якщо в ході дискусії акціонер змінить свою думку, то він може відкликати свій голос і проголосувати по-новому. Голосування безкоштовне :)

Свою позицію бажано пояснити в коментарі до статті. 

Наші інтереси: 

Поширюємо світогляд Золотої ери, знаходимо нових друзів.

Опитування

Для популяризації «Народного Оглядача» в Інтернеті:

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка