Голосування інвестиціями – ще один крок до держави-корпорації

Розвиток стартапу Третій Гетьманат повністю залежить від інвестицій наших акціонерів. Відповідно, що більше ми задовольнятимемо їхнє бачення майбутнього, тим активніше вони будуть підтримувати нашу справу.  З метою тіснішої взаємодії з акціонерами ми переходимо до голосування інвестиційними частками. Це означає, що вага голосу акціонера пропорційна його інвестиції у стартап.

141217_golosuvannya-4.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Фактично, ми піднялися до стандарту колективного ухвалення рішень в акціонерних товариствах – корпораціях.

Дотепер у нас була зрівнялівка, адже і давній акціонер з інвестиційним внеском 1000 галів, і новачок зі 100 галами мали по одному голосу. Відтепер при голосуванні перший голосує тисячею галів, а другий – сотнею.

Йдеться саме про інвестиції (кількість гривень, вкладених у стартап), а не загальну кількість галів у голосарі (гаманці), отриманих, зокрема, завдяки торгівлі чи вдалим публікаціям та коментарям.

Врахування «інвестиційної ваги» акціонерів дозволяє об’ємніше побачити волевиявлення учасників голосування. Наприклад, ось так виглядає голосування за ім’я ГРАЙ для герба Української держави Третій Гетьманат:

Це ім’я підтримали акціонери, загальна частка яких у цьому голосуванні складає 54%. Тут же видно, хто конкретно проголосував і як обґрунтував свої рішення у коментарях. Нагадаю, що «Підтримати» має право тільки той, хто аргументує свою позицію і готовий її захистити.

45% у загальній вазі мають ті учасники опитування, які проголосували «Не заперечую». У такий спосіб вони висловили довіру тим, хто розібрався у предметі голосування і натиснув на «Підтримати». Ті, що не заперечують, не зобов’язані коментувати свій вибір, проте, як бачимо, деякі з них пояснили свою позицію.  

Проти проголосували двоє учасників, які мають інвестиційну вагу 1% від загальної ваги всіх учасників голосування. Як і належить за правилами консенсусного опитування, вони обґрунтували свою позицію.

Сума інвестицій, що належить 18 учасникам цього голосування, складає 38.684% (33,124.00 ϟ / 85,627.00 ϟ) від суми усіх інвестицій нашої корпорації.

Додатковою важливою перевагою голосування інвестиціями є те, що воно захищене від зловживань у випадку, коли та ж сама людина створює кілька реєстрацій і виступає під різними іменами. Вона може створити хоч сотню вигаданих реєстрацій, а проте значення матиме тільки її інвестиційний внесок у розвиток справи.  

Нагадаю, що наявність кількох «віртуальних особистостей» допускається.

З одного боку, це потрібно учасникам групи розробки для тестування взаємодії системи з користувачами різних статусів (учасниками, гравцями, інвесторами, редакторами та іншими).

З другого боку, ми не забороняємо те,  що не можемо проконтролювати.  

Хтось запитає, а що робити тим акціонерам, які мають малі інвестиції, але заробили значні суми Галії завдяки влучним публікаціям, коментарям або успішній торгівлі на Ярмарку? Вони мають можливість агітувати за ті рішення, які їм подобаються, шляхом голосування за відповідні публікації та коментарі.  

Окрім того, вони можуть придбати на Ярмарку товари, продати їх за гривні, а виручені гроші вкласти у стартап, збільшуючи свою інвестиційну частку.

Голосування інвестиційними частками є важливим кроком для набуття нашим стартапом ознак ділової корпорації, адже Третій Гетьманат буде глобальною українською національною духовно-економічною державою-корпорацією.    

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка