Важливість: 
5

Спецтема:

Динаміка розгортання Українського Раю просто зашкалює

На перший погляд це дуже нагадує операцію з перехоплення управління. Щось подібне було в США у 1932 році, коли московська агентура разом з місцевими ліваками поставили своїм президентом напівпаралізованого Франкліна Рузвельта.

190421ray.jpg

Велика небезпека і ще більші можливості
Велика небезпека і ще більші можливості

Для здійснення цієї афери була застосована нова технологія, а саме радіо, завдяки якому Рузвельт промивав мізки американському електорату. Телебачення тоді ще не було, робота фотографів жорстко контролювалася, тому американці навіть не знали, що їхній президент має паралізовану нижню половину тіла.

У нашому ж випадку була застосована технологія промивання мізків за допомогою телебачення. В результаті громадяни України пішли ще далі – вони обрали президентом людину, неймовірно далеку від політики. Можна сказати, також паралізовану – в політичному сенсі цього слова.

Проте спокій, з яким на зміну влади в Україні реагують США і сам Петро Порошенко, свідчить про те, що ми не знаємо чогось дуже важливого. А величезна кількісна перевага електорату Зеленського підказує, що ми маємо справу зі значно масштабнішим процесом, ніж просто вибори президента.

Безсумнівно одне – процес перетворення України різко прискорюється. В першу чергу це стосується соціального переструктурування: за останній місяць було розірвано величезну кількість непотрібних зв’язків і створено ще більше нових.

Безумовно, різко прискорюється процес етнічного оновлення, точніше, новітнього українського етнотворення, а з ним і націотворення.  Безумство натовпу прискорює рух до формування національної еліти, спроможної до самостійного мислення і творчої волі.

Ми могли б стояти осторонь цих виборів і тихо займатися своїми справами. Але тоді ми би втратити дещо дуже важливе.

Завдяки тому, що тримали руку на пульсі політичного життя, нам вдалося здійснити великий прорив в розумінні соціальної структури суспільства і закласти теоретичний фундамент українського націоналізму. Ми з’ясували, що націоналізм є продовженням релігії, і навіть зрозуміли, що таке релігія.  

Про користь від кризи я вже якось писав у статті «Головний обов’язок еліти, або Як отримати вигоду від передвиборчого масового психозу». Ми краще пізнали себе, позбулися духовно слабких, познайомилися з самостійно мислячими.

Ми почали краще бачити майбутнє і краще розуміти, що маємо робити тут і тепер.

Врешті-решт, нам вдалося розширити коло читачів і прихильників «Народного Оглядача». Хай там як, а щоденна кількість відвідувачів нашого сайту зросла від 4 до 12 тисяч.   

І все ж таки мене дивує спокій, який запанував після оголошення результатів екзит-полів. В цьому є якась таємниця.  

Погляньте на обкладинку другого випуску альманаху «Гартленд». Велетенська хвиля може накрити хлопців, але водночас вона надає силу їхньому руху.

В цьому розгадка поточного моменту.

Хай живе Український Рай!


Продовження у статті Результуючий вектор: перевертання Проекту ЗЕ – футурологічний прогноз 2019

Наші інтереси: 

Творимо новий Український світ!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка