Важливість: 
5
Друзі, прошу допомогти з оплатою сервера для «Народного Оглядача»

Радіймо, арії! Отримали рахунок на суму 4155 грн., що відповідає 139.90 EUR. Його треба оплатити до 25 серпня. Бажано швидко закрити це питання і далі спокійно працювати.

160821serverno-3.jpg

Хлопці і дівчата! Для роботи нашого сервера потрібна енергія!
Хлопці і дівчата! Для роботи нашого сервера потрібна енергія!

Розвиток нашого проекту відбувається в плановому порядку, про що вже повідомлялося у статті Структурування і розгортання – новий етап розвитку Народного Оглядача.

У липні ми завершили роботи з прискорення сайту. Тлумачний Словник вдосконалили і перетворили на енциклопедію Великого Переходу, повністю інтегровану в роботу сайту.  Прикладом є стаття демоси. Відтепер важливі статті з цієї нашої Вікі можна долучати до відповідних рубрик, позначати тегами і виносити на головну сторінку.

Далі розвиваємо Intermarium.TV – постіндустріальне телебачення. Нові відеозаписи дивіться на цій сторінці.

Успішно відбувається розвиток ідеології творення нового світу: Постіндустріальний солідаризм – ідеологія творення цивілізації Міжмор’я. Справжнім відкриттям стала інформація про діяльність митрополита Андрея Шептицького.  

Тривають дослідження Євангелія. Виявилося, що події двотисячолітньої давності нині набувають дедалі більшої актуальності. Підтвердженням є стаття Демоси Ісуса Хреста: брахмани, кшатрії, господарі, яка розкриває модель ідеальної організації.

Зараз активно розробляємо програмне забезпечення екосистеми Інституту Міжмор’я. З початку вересня маємо приступити до практичного випробовування. Буде цікаво!

Але спочатку треба заплатити за оренду сервера для «Народного Оглядача». Прошу ВСІХ наших прихильників дружно підтримати спільну справу! Для когось це займе кілька хвилин (натиснути кілька кнопок на комп’ютері), комусь доведеться підійти до банківського відділення чи терміналу Приватбанку.

Особливо велика надія на наших друзів за кордоном. Завдяки високому курсу валют, те, що для вас дрібниці – для нас в Україні є суттєвою підтримкою. Додам, що навіть маленькі пожертви надихають і додають сили.

Для підтримки розробки можна робити автоматичні інвестиції через сайт або регулярні дари через Приватбанк:

Можна також робити перекази на мою картку Приватбанку: 4731 1856 1099 7030

Для наших закордонних друзів є й інші варіанти.

Після здійснення переказу прошу мені про це повідомити: sensar[@]meta.ua

Загальна кількість інвестицій залежить від кількості акціонерів. Тому прошу прихильників нашої справи, які досі лише спостерігали, активно фінансувати наші проекти, а також долучати до справи нових прихильників. Досвід показав, що для цього корисно використовувати наші паперові видання, які можна придбати на сайті за гали: 

Розповідайте знайомим про наш стартап і долучайте їх до громади акціонерів. Для цього допоможіть людині зареєструватися на сайті, стати гравцем (придумати аватар та ім’я), зробити першу інвестицію і стати інвестором.

Друзі, ми всі є солдатами тотальної війни, яка відбувається на всіх рівнях – від світоглядного й історичного до економічного та військового. Померлі на небесах і живі в окопах дивляться на нас з надією. Для відродження України ми маємо все: час, здібності, знання і гроші – стільки, скільки треба, не більше і не менше.

Війна – це прискорювач перетворень. Вона триватиме доти, доки Україна перенародиться, здійснить метаморфозу. Для цього їй потрібні світогляд, знання, організаційний інструментарій. Творенням усього цього й займається наш стартап.

Творимо! 

Audio iconГурт Еней. Вітре гнатий

Наші інтереси: 

Наш сайт є не тільки колективним інформатором, а й колективним організатором. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка