Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Раритетний роман "День Незалежності" Петра Масляка можна придбати через Нову пошту за 100 гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Зроби подарунок друзям на День Незалежності! Події роману відбуваються в сучасній Україні. Все справжнє: Дніпро, Київ, вулиці, установи, гуртожитки, навіть автобусні маршрути. Реальні люди: чоловіки і жінки, студенти і пенсіонери, міліціонери й дачники. Реальна ситуація: до влади прийшло чергове політичне угрупування і між переможцями починаються «розбірки».  

160808-dennezalezhnosti.jpg

Обкладинка книги професора Петра Масляка "День Незалежності"
Обкладинка книги професора Петра Масляка "День Незалежності"

Врешті-решт, президент і найбільший олігарх «замовили» один одного. Тепер все вирішують снайпери.

Будь-який збіг наведених автором прізвищ, посад, назв, є випадковим і не відповідає дійсності. Всі заклики, пропозиції є літературним твором і належать автору.

Вартість однієї книги 100 гривень, комплекту з 10 книг = 500 гривень. 

Для отримання книги можна зробити переказ на підтримку сайту "Народний Оглядач" і повідомити мені приватно або на [email protected] адресу для доставки: місто, номер відділення Нової пошти, номер телефону, прізвище та ім’я отримувача. Автор роману, Петро Масляк – академік Академії наук вищої освіти України, професор Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка, доктор географічних наук (економічна та соціальна географія). Тому книга «нашпигована» глибоким знанням природи, сучасних технологій і людської психології, маловідомими фактами з історії та географії, філософськими афоризмами і політологічними узагальненнями, а також життєрадісним гумором.

У романі показана складність і різноманітність сучасної України, де по тій самій землі ходять бандити і святі, темні і просвітлені, зневірені життям і захоплені його Грою. Автор доводить, що в цьому, здавалось би, цілком зіпсованому світі, достатньо місця для ідеалізму, творчості, чистого кохання, вірності, саможертовності.

Головна ідея: Україна вагітна радикальними перетвореннями. Ще трохи – і тут народиться нова Система. Це станеться завдяки надзусиллю синів і дочок України цілого світу.

Книга адресована «духовним снайперам» і всім людям, які точно бачать життєві цілі, наполегливо вдосконалюють душу і тіло, здатні терпеливо очікувати слушного моменту, після чого здійснити мрію лаконічною серією точних дій.

Книга видана за фінансової підтримки Романа Брадовського

Текст книги опубліковано на сайті «Народний Оглядач»:

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Афоризми для снайперів. Роман гіперреалістичної фантастики (частина 1)
Роман Петра Масляка «День Незалежності» (частина 2, закінчення)

Наші інтереси: 

Популяризуємо українську мову і "Народний Оглядач", пропонуючи українцям захопливу пригодницьку літературу.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Стецько.

Я бажаю придбати!

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Миро Продум.

Книги надіслані. У четвер забирайте посилку на Новій пошті. 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Сергій Стецько.

Отримав. Дякую. Перебуваю в чудовому ейфорічному настрої від цих книжок.

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Сергій Стецько.

Усім своїм друзям і знайомим рекомендую придбати цю книгу у власну бібліотеку та для наступних поколінь. Її пророчість просто вражає...

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Петро Масляк 28 грудня 2016 р . на своїй сторінці у Фейсбук:

Петро Масляк каже:
Зателефонував мені сьогодні один кінорежисер. Каже, що на майбутній рік виділено в бюджеті "на кіно" гроші. Він переглянув в Українському центрі всі мої 17 творів (романів, повістей і оповідань) і вважає, що там багато цікавих ексклюзивних сюжетів з яких можна зліпити непоганий сценарій для художнього фільму. Я йому й кажу: навіщо "ліпити" сценарів з кількох романів і повістей, коли в мене практично є готовий сценарій, тобто виданий і перевиданий, а також перекладений роман "День незалежності". Цілісний твір. Романтичне кохання і пострілюють трошки. Актуальні нині снайпери, хоча роман і виданий у 2010 р. Він задекларований як гіперреалістична фантастика. Починається теж круто. В центрі Києва на День незалежності ходить вночі яхта на якій знаходяться майор СБУ з коханкою. Вони й наштовхуються на плаваюче у воді розчленоване тіло найбагатшого олігарха країни. З цього все й закручується в тугу спіраль. Я й яхту безкоштовно можу знайти в людей. А це економія для зйомок. І знаєте, що він мені сказав? - Сюжет дійсно захоплюючий, може й на Оскара потягне, але хто у нас дасть гроші на кіно, де президент і найбільший олігарх "замовили" один одного і тепер все вирішують два снайпери. Аналогії напрошуються не дуже приємні. Так ми ні про що й не домовилися. Ось таке "кіно" у нас, малятка, любі хлопчики й дівчатка.

Вибрані статті Петра Масляка на порталі «Народний Оглядач»:

Очищення згори або очищення знизу: геостратегічний прогноз
«Розстрільні списки» очима футуролога (Дуже актуально - читай про ПриватБанк ;-) )
Геостратегічний нонсенс
Корупція та історія: історичні реалії й українські аналогії
Корупція, влада і держава: геостратегічний прогноз майбутнього України
Серійні вбивці як комуністично-радянський синдром
Прощавай, демонократіє... Аналітичні нотатки напередодні диктатури
Постгеноцидна нація має право на нестандартні програми відродження

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

У цьому романі (2010 рік) розповідається, що в СБУ віталися "Слава Україні! Героям Слава!". Тоді це виглядало ну дуже фантастично!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Точно!