Дружно читаємо Живе Слово, піднімаємо Україну у Простір пригод!

Ситуація в України визначається Простором подій, в якому вона перебуває. У нас є можливість підняти Україну у простір гармонійніших подій. Для цього здійснюємо такі кроки:

1. Щодня читаємо форму 22 Живого Слова – чим більше, тим краще. Початківці читають свої поточні форми Живого Слова. Хто ще не знайомий з цією технологією – звертайтеся на sensar(равлик)meta.ua

Краще читати зранку з 6-00 і ввечері з 21-00 – в цьому випадку відбуватиметься резонанс і дія буде суттєво сильнішою.

--- Що це дає?

1. Усі, включені в колективне читання, здійснюють власне оздоровлення і омолодження, оздоровлюють своїх дітей і кровно споріднених родичів, гармонізують стосунки з оточенням.

2. Після прочитання ЖС піднімається настрій, з’являється спокій і ясне мислення, посилюється воля та цілеспрямованість.

3. Реалізується запрограмована подія: СВІТЛІ ПРАВЕДНІ УКРАЇНЦІ ЗДІЙСНИЛИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ САМОДОСТАТНЮ ДУХОВНУ ЛЮДСЬКУ ГРОМАДУ  ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ  

У результаті Україна поступово піднімається у простір гармонійніших подій, «розсмоктуються» проблеми, блокуються ворожі сценарії.

2. Проводимо просвітницьку роботу, доводимо до людей основи метафізики, розповідаємо про простори подій, про триєдину природу людини як втіленої духовно-божественної сутності, про Україну як планетарний центр, який зараз на наших очах здійснює четвертий цивілізаційно-расовий перехід і формує новий світ.

3. Для того, щоб вистрибнути у простір гармонійніших подій, треба стати легшими. Для цього заохочуємо українців позбуватися інформаційного баласту і всього зайвого: шкідливих звичок (алкоголь, тютюн, м’ясо та інша біоцидна їжа), брудної мови (матюки), негативних емоцій (ненависті, страху, заздрості).

Вгору просування – без краплі вагання!   

Дивіться також – Живе Слово. Колективна молитва за Україну

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка