Portuguese, International translation unavailable for Дружно читаємо Живе Слово, піднімаємо Україну у Простір пригод!.

Comments

Вед Медик's picture

... це усе ясно... а коли беремо до своїх рук митниці, банки,....залізниці...... ?!

volhv

Зір Чіткий's picture

Стратегічно треба починати з того, щоб поступово брати під контроль пологові будинки, адже зомбування починається звідти.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Воїн Світло's picture

На цей час, відбувається творення усього необхідного в просторі буття, відмінного від простору, в якому знаходиться існуюча держава.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Улько Коломийський's picture

Чудова думка. Я також в суботу ввечері подумав , щоб провести 1 грудня в 6.00 позачергове колективне читання Живого Слова , але вважав що вже запізно пропонувати. А Ваша пропозиція ще краща.
Приєднуйтесь !

Миро Продум's picture

Сьогодні зранку почитав УФ 22, потім побігав на стадіоні і почитав у русі третю кармічну форму. Відчуття прекрасні! Життя преображається - творимо!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зоріна Небокрай's picture

Не треба хвилюватися про пологові будинки, бо вже все можна очистити, навіть і пізніше, це не страшно вже. Зомбування чи розвиток дитини починається з перших клітин зародку в лоні матері, і батько в тому числі має вплив на цей зародок. І ще до 6 місяців дитина перебуває під опікою Бога, в неї в крові є дельта-хвилі, які вказують на зв"язок з космосом. Просто нам треба знати і вміти жити і ще мати оточення навколо відповідне. Оточення дуже впливає і важливо мати однодумців. Створені ми так, що хочемо чи не хочемо, але є пов"язані між собою і змушені створювати гармонію навколо себе, щоби почуватися добре.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!