Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець

Дружно читаємо Живе Слово, піднімаємо Україну у Простір пригод!

Ситуація в України визначається Простором подій, в якому вона перебуває. У нас є можливість підняти Україну у простір гармонійніших подій. Для цього здійснюємо такі кроки:

1. Щодня читаємо форму 22 Живого Слова – чим більше, тим краще. Початківці читають свої поточні форми Живого Слова. Хто ще не знайомий з цією технологією – звертайтеся на sensar(равлик)meta.ua

Краще читати зранку з 6-00 і ввечері з 21-00 – в цьому випадку відбуватиметься резонанс і дія буде суттєво сильнішою.

--- Що це дає?

1. Усі, включені в колективне читання, здійснюють власне оздоровлення і омолодження, оздоровлюють своїх дітей і кровно споріднених родичів, гармонізують стосунки з оточенням.

2. Після прочитання ЖС піднімається настрій, з’являється спокій і ясне мислення, посилюється воля та цілеспрямованість.

3. Реалізується запрограмована подія: СВІТЛІ ПРАВЕДНІ УКРАЇНЦІ ЗДІЙСНИЛИ ОБ’ЄДНАЛИСЯ САМОДОСТАТНЮ ДУХОВНУ ЛЮДСЬКУ ГРОМАДУ  ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ  

У результаті Україна поступово піднімається у простір гармонійніших подій, «розсмоктуються» проблеми, блокуються ворожі сценарії.

2. Проводимо просвітницьку роботу, доводимо до людей основи метафізики, розповідаємо про простори подій, про триєдину природу людини як втіленої духовно-божественної сутності, про Україну як планетарний центр, який зараз на наших очах здійснює четвертий цивілізаційно-расовий перехід і формує новий світ.

3. Для того, щоб вистрибнути у простір гармонійніших подій, треба стати легшими. Для цього заохочуємо українців позбуватися інформаційного баласту і всього зайвого: шкідливих звичок (алкоголь, тютюн, м’ясо та інша біоцидна їжа), брудної мови (матюки), негативних емоцій (ненависті, страху, заздрості).

Вгору просування – без краплі вагання!   

Дивіться також – Живе Слово. Колективна молитва за Україну

Підписуюсь на новини

Comments

Вед Медик's picture

... це усе ясно... а коли беремо до своїх рук митниці, банки,....залізниці...... ?!

volhv

Зір Чіткий's picture

Стратегічно треба починати з того, щоб поступово брати під контроль пологові будинки, адже зомбування починається звідти.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Воїн Світло's picture

На цей час, відбувається творення усього необхідного в просторі буття, відмінного від простору, в якому знаходиться існуюча держава.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.

Улько Коломийський's picture

Чудова думка. Я також в суботу ввечері подумав , щоб провести 1 грудня в 6.00 позачергове колективне читання Живого Слова , але вважав що вже запізно пропонувати. А Ваша пропозиція ще краща.
Приєднуйтесь !

Миро Продум's picture

Сьогодні зранку почитав УФ 22, потім побігав на стадіоні і почитав у русі третю кармічну форму. Відчуття прекрасні! Життя преображається - творимо!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зоріна Небокрай's picture

Не треба хвилюватися про пологові будинки, бо вже все можна очистити, навіть і пізніше, це не страшно вже. Зомбування чи розвиток дитини починається з перших клітин зародку в лоні матері, і батько в тому числі має вплив на цей зародок. І ще до 6 місяців дитина перебуває під опікою Бога, в неї в крові є дельта-хвилі, які вказують на зв"язок з космосом. Просто нам треба знати і вміти жити і ще мати оточення навколо відповідне. Оточення дуже впливає і важливо мати однодумців. Створені ми так, що хочемо чи не хочемо, але є пов"язані між собою і змушені створювати гармонію навколо себе, щоби почуватися добре.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!