Дописувачі «Народного Оглядача» стають азартними гравцями (голосування)

Учасники нашого сайту неодноразово пропонували ввести можливість голосувати за статті та коментарі зі знаком мінус. Настав час реалізувати цю рожеву мрію, а заодно перетворити блогерство та коментування на азартну гру.

150815_bloger-4-.jpg

А на Беобахтері дедалі цікавіше!
А на Беобахтері дедалі цікавіше!

Зараз у нас є можливість підтримати галами ті публікації, які нам подобаються. А що робити з тими, які, на нашу думку, є відверто слабкими чи навіть деструктивними? Або просто нам не подобаються. Як донести до автора своє критичне ставлення?

Команда «Народного Оглядача» пропонує новий сервіс – «від’ємне поповнення» гаманця автора або коментатора. Простіше кажучи, тепер можна не тільки додавати, а й віднімати. Якщо не подобається допис, то кожен гравець має право зняти з його автора від 1 до 10 галів.

Але для того, щоб таке «негативне голосування» було відповідальним, однакова сума знімається як з автора, так і з самого критика.

Нині при позитивному голосуванні з голосувальника також знімається така ж сума галів. Відмінність негативного голосування тільки в тому, що його сума обмежується 10 галами.

Відтепер дописи на сайті несуть авторам не тільки можливість збагатитися, а й ризик втратити. Яка буде реакція публіки на допис? Ніхто не знає.

Та хіба це зупинить справжніх правдорубів? Ризик – справа шляхетних.

Для реалізації цього сервісу пропонується ввести такі правила:

1. Для публікації блогу або коментаря автор повинен мати у гаманці невід’ємну кількість галів, тобто 0 або більше.

2. За кожну статтю або коментар можна зняти з автора не більше 10 галів.

3. При негативному голосуванні така ж сама сума знімається з того, хто проголосував.    

Очевидно, що користувач, який тільки став гравцем і має порожній гаманець, може сміло публікувати блогові записи і коментарі. Якщо ж у нього в гаманці кількість галів стане меншою нуля, то для відновлення можливості дописувати йому достатньо просто зробити інвестицію.

Додаткове пояснення у статті: За нові можливості ігрового голосування на AR25.ORG!

То як, пограємо в цю азартну гру?

Пропозиція ставиться на консенсусне голосування. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера у розвиток Третього Гетьманату, то більша вага його голосу. 

Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Правила голосування:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.


P.S. Якщо в ході дискусії акціонер змінить свою думку, то він може відкликати свій голос і проголосувати по-новому. Голосування безкоштовне :)

Опитування

Можливість не тільки додавати, а й віднімати гали від авторів

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка